Popularność
30 produktów
Rodzaj: Tor
Seria: Tomek i Przyjaciele
Efekt dźwiękowy: Nie
Efekt świetlny: Nie
Wiek: 3+
166 67
16,66 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Samochód
Seria: Kolekcja PRL
Efekt dźwiękowy: Nie
Efekt świetlny: Nie
Wiek: 3+
29 99

Zabawki dla 3-latków w Media Expert


Zabawki dla 3-latków to bardzo szeroka grupa asortymentowa. Nie ogranicza się już tylko do zabawek interaktywnych czy wspomagających naukę prostych czynności, ale może stanowić już pierwsze hulajnogi, rowerki biegowe, a nawet rowery. Do tego nie brakuje tu rozmaitej wielkości piłek, basenów zewnętrznych, wieloelementowych puzzli i strategicznych gier logicznych. 3-latki potrafią już myśleć przyczyno – skutkowo, nierzadko znają wszystkie kolory, potrafią liczyć do dziesięciu lub dwudziestu i dawno już opanowały sztukę chodzenia. Potrzebują zabawek, które nauczą ich nowych umiejętności, a już nabyte utrwalą i udoskonalą.

 

Na deszczowe dni


Zabawki dla 3-latków, które idealnie sprawdzą się na tak zwane deszczowe dni to takie, którymi dziecko może bawić się w domu czy mieszkaniu, a nawet zabrać ze sobą do przedszkola i bawić w grupie dzieci. To wszelkiego rodzaju gry planszowe i puzzle. Dzieci uwielbiają konkurować i sprawdzać siebie wzajemnie, ale też współdziałać w osiągnięciu zamierzonego celu. Do tego idealnie będą się nadawały zabawki dla trzylatków typu memo. Zabawa w zapamiętywanie wspomaga myślenie i doskonali kojarzenie. Ciekawymi zabawkami są też rozmaite książeczki, którymi dziecko może bawić się samo, jeśli akurat nie ma nikogo, kto mógłby mu poczytać. Takie interaktywne książki po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, za pomocą wbudowanego systemu i głośnika, uruchamiają lektora, a dziecko może śledzić obrazki.

 

Lalki, figurki i klocki


Zabawki dla 3-latków to również lalki i figurki ulubionych superbohaterów czy postaci z bajek. Tak dla chłopców, jak i dziewczynek. Producenci tej grupy asortymentowej zaskakują coraz to nowymi elementami i akcesoriami, w jakie można doposażać lalki i figurki. Nie ograniczają się już tylko do garderoby, ale oferują duże zestawy tematyczne, które są w stanie zająć dzieci zabawą na długie godziny. Tego rodzaju zabawki świetnie sprawdzają się, jako forma wspólnego spędzania wolnego czasu z rówieśnikami. Każde z dzieci może wcielić się w ulubioną postać i bawić się nią tak, jak postać występuje np. w bajce czy filmie. Równie ciekawą propozycją zabawy z rówieśnikami są różnego rodzaju klocki, tak drewniane, jak i wykonane z wytrzymałego polipropylenu.


Do zabawy na zewnątrz


Zabawki dla 3-latków to również wszelkiego rodzaju samodzielne pojazdy, tak mechaniczne, jak i napędzane siłą mięśni. Do popularniejszych zaliczyć należy rowerki biegowe i hulajnogi. Mogą być wykonane zarówno z drewna, jak i lekkiego aluminium. Wspomagają dzieci w nauce utrzymywania równowagi i są świetnym wstępem do nauki jazdy na rowerze bez dodatkowych kółek. Trzylatki chętnie też założą swoje pierwsze wrotki czy rolki. Ważne, aby podczas zakupu tych sprzętów, nie zapomnieć o ochraniaczach na łokcie i kolana oraz ochronnym kasku na głowę. Zabawki na zewnątrz to również te, którymi dziecko będzie bawiło się w piaskownicy, przydomowym basenie czy ogrodzie. Każdy trzylatek powinien mieć wiaderko, łopatkę, foremki do piasku oraz piłkę do gry. Zobacz także produkty z kategorii: zabawki dla dziewczynek, zabawki dla chłopców, zabawki dla niemowląt, zabawki dla rocznego dziecka, zabawki dla 2-latków, zabawki dla 4-latków oraz zabawki dla 5-latków i zabawki dla 6-latków.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756