Poradniki Eksperta

Jaki smartband? Ranking opasek sportowych [TOP 10]


Opaski sportowe stają się coraz bardziej popularne, głównie dzięki szerokiej gamie funkcji wspierających trening i uprawianie sportu. Pomagają nie tylko w monitorowaniu naszych postępów oraz mierzeniu intensywności wysiłku fizycznego, ale coraz częściej posiadają również programy mające na celu sprawienie, że trening będzie przyjemniejszy. Odtwarzanie muzyki, sprawdzanie pogody, a także wiele funkcji mierzących nasze parametry w stanie spoczynku sprawiają, że smartbandy powoli zaczynają przypominać smartfony. Jakie zatem wybrać opaski sportowe? Ranking, który stworzyliśmy, na pewno w tym pomoże.


Smartband XIAOMI Mi Band 5


Ranking opasek sportowych otwiera Mi Band 5, który stworzony został dla osób ćwiczących naprawdę intensywnie. Na dużym wyświetlaczu typu AMOLED (przekątna 1,1 cala), możemy wybrać aż 11 różnych programów ćwiczeń. Smartband Mi Band 5 automatycznie wykrywa, czy w danym momencie biegniemy, czy chodzimy, możemy również wybrać tryb monitorowania spania, tętna i poziomu stresu. 3-osiowy żyroskop zapewnia sprawne działanie w dowolnej pozycji podczas każdego rodzaju ćwiczeń.


opaski sportowe ranking


XIAOMI Mi Band 5 Dane techniczne:


Waga: 23.3 g

Bluetooth

Wymiary: 18 x 12.5 mm

Czas pracy na baterii: 14 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Funkcja sprawdzania pogody

Hartowane szkłoSmartband XIAOMI Mi Band 4


Jaki smartband wybrać, jeśli nawet podczas ćwiczeń chcemy pozostać w kontakcie z innymi? Zdecydowanie najlepiej nada się do tego Mi Band 4. Opaska przystosowana została do obsługi połączeń, wiadomości tekstowych i powiadomień z aplikacji. Wszystko to w tym samym czasie, kiedy Mi Band 4 będzie mierzyć ilość naszych kroków, tempo, tętno i ilość spalonych kalorii. Możemy mierzyć jakość snu, a po przebudzeniu dokładnie przejrzeć przebieg naszego odpoczynku.


jaki Smartband kupić


XIAOMI Mi Band 4 Dane techniczne:


Waga: 22 g

Bluetooth

Wymiary: 18 x 12 mm

Czas pracy na baterii: 20 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Szkło odporne na zadrapania

Funkcja budzikaSmartband XIAOMI Mi Band 6


Jeśli zastanawialiście się jaka opaska sportowa posiada najbardziej czytelny wyświetlacz, jest to zdecydowanie Mi Band 6. Przekątna ekranu AMOLED wynosi aż 1,56 cala, a większy ekran pozwala na czytelne sprawdzenie pomiarów, które wykonuje opaska. Opaska mierzy tętno, nasycenie krwi tlenem, spalone kalorie, monitoruje poziom stresu, a także głębokość snu. Funkcja aktywności osobistej PAI sama zasugeruje zestaw ćwiczeń na podstawie twojego wieku, ciśnienia i płci. Mi Band 6 posiada aż 60 trybów fitness, które możemy wybrać w dowolnej chwili, podczas ćwiczeń.


jaki Smartband kupić


XIAOMI Mi Band 6 Dane techniczne:


Waga: 12.8 g

Bluetooth

Wymiary: 18.6 x 12.7 mm

Czas pracy na baterii: 14 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Szkło hartowane

Funkcja prognozy pogodySmartband XIAOMI Mi Band 4C


Mi Band 4C to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z ćwiczeniami fizycznymi. Funkcja przypominania o treningu pozwoli na przyzwyczajenie się do rutyny, 24 godziny na dobę, nawet podczas snu, kiedy opaska monitoruje jego jakość. Urządzenie zapisuje wszystkie bieżące dane, takie jak tętno, spalone kalorie, ilość kroków, przebyty dystans i czas, w jakim tego dokonaliśmy. Możemy przeanalizować wszystkie te dane i wybrać jeden z 5 trybów sportowych, na wygodnym ekranie TFT o przekątnej 1,08 cala.


jaki Smartband kupić


XIAOMI Mi Band 4C Dane techniczne:


Waga: 13 g

Bluetooth

Wymiary: 21 x 16.5 mm

Czas pracy na baterii: 14 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Funkcja prognozy pogody

Szkło odporne na zarysowaniaSmartband SAMSUNG Galaxy Fit 2 Czarny


Produkt firmy Samsung to idealne rozwiązanie dla osób szukających wytrzymałej opaski sportowej. Galaxy Fit 2 została wyposażona w wyjątkowo wydajną baterię, która potrafi podtrzymywać urządzenie w trybie niskiego zużycia energii nawet przez 21 dni. W tym czasie z powodzeniem możemy korzystać z pięciu programów treningowych, a także monitorować swój sen i poziom stresu. Galaxy Fit 2 posiada funkcję automatycznego wykrywania aktywności, dopasowując odpowiedni tryb do rodzaju ćwiczeń.


jaki Smartband kupić


SAMSUNG Galaxy Fit 2 Dane techniczne:


Waga: 21 g

Bluetooth

Wymiary: 18.6 x 11.1 mm

Czas pracy na baterii: 21 dniaUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Czujnik tętna

Tryb Water Lock (chroni przed aktywacją wodą)Smartband HUAWEI Band 4


Huawei stawia na wydajność produkując swoje opaski sportowe. Ranking nie mógłby zatem obejść się bez Mi Band 4. Prezentowany model stawia głównie na krótkie, ale za to intensywne treningi, po których będziemy mogli przeanalizować dużą ilość danych. Opaska zapisuje wszystkie pomiary, takie jak: natlenienie krwi, tętno, a także jakości snu. Mi Band 4 posiada również podstawowe tryby sportowe: bieganie, bieżnia, rower, pływanie, spacer i wolny trening.


jaki Smartband kupić


HUAWEI Band 4 Dane techniczne:


Waga: 24 g

Bluetooth

Wymiary: 18.5 x 12.5 mm

Czas pracy na baterii: 9 dniHUAWEI Band 4 Dane techniczne:


Waga: 24 g

Bluetooth

Wymiary: 18.5 x 12.5 mm

Czas pracy na baterii: 9 dniSmartband HUAWEI Band 4


Band 4 trafi w gusta osób szukających w opaskach treningowych czegoś więcej niż asystenta podczas ćwiczeń. Poza pięcioma trybami, które możemy wybrać z niewielkiego ekranu o przekątnej 0,96 cala, opaska mierzy również poziom nasycenia krwi tlenem, tętno oraz jakość snu. Band 4 posiada funkcję identyfikacji połączeń, automatycznie odrzucając lub łącząc z nami osobę dzwoniącą, bez potrzeby dotykania opaski. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest też opcja wyszukiwania telefonu, jeśli zapomnieliśmy, gdzie go zostawiliśmy. Smartband nadaje się doskonale do pływania, działając nawet do 50 metrów pod wodą.


jaki Smartband kupić


HUAWEI Band 4 Dane techniczne:


Waga: 24 g

Bluetooth

Wymiary: 18.5 x 12.5 mm

Czas pracy na baterii: 9 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Funkcja „znajdź mój telefon”

Inteligentna identyfikacja połączeńSmartband HUAWEI Band 6


Band 6 to doskonałe rozwiązanie dla wszechstronnych osób, które ćwiczenia fizyczne postanowiły wynieść na zupełnie nowy poziom. Opaska posiada aż 96 trybów sportowych, a także mierzenie natlenienia krwi, ilości kroków, spalonych kalorii oraz tętna i jakości snu przez całą dobę. Duży wyświetlacz FullView AMOLED, o przekątnej 1.47 cala pozwoli na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami, przeglądanie zapisanych danych, a także na odbieranie powiadomień ze smartfona. Jeśli w naszych wynikach pojawi się anomalia, smartband poinformuje nas o tym alarmem dźwiękowym.


jaki Smartband kupić


HUAWEI Band 6 Dane techniczne:


Waga: 18 g

Bluetooth

Wymiary: 25.4 x 10.99 mm

Czas pracy na baterii: 14 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Funkcja alarmu przy anomaliach

96 trybów sportowychSmartband HUAWEI Band 6


Band 6 trafi zarówno do amatorów treningów, jak i profesjonalistów. Z myślą o tych drugich, powstała ta właśnie opaska, która posiada rozbudowany system programów sportowych. Posiada 96 różnych trybów, które doskonale trafią w każdą aktywność fizyczną. Niezależnie od tego, czy preferujecie pływanie, jazdę na rowerze, trening wioślarski, czy bieganie, Band 6, przez cały czas będzie badać poziom natlenienia krwi, tętno, ilość spalonych kalorii i wykonanych kroków. Funkcja monitoringu snu doskonale dopełni całości dbania o własne zdrowie. Wszystkie te programy działają przez całą dobę poprzez wyświetlacz FullView AMOLED, o przekątnej 1.47 cala.


jaki Smartband kupić


HUAWEI Band 6 Dane techniczne:


Waga: 18 g

Bluetooth

Wymiary: 25.4 x 10.99 mm

Czas pracy na baterii: 14 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

96 trybów sportowych

Funkcja alarmu przy anomaliachSmartband SAMSUNG Galaxy Fit 2


Do tej pory zaprezentowaliśmy Wam naprawdę ciekawe opaski sportowe. Ranking zamyka Galaxy Fit 2 od Samsunga – opaska, która robi spore wrażenie. Wydajna bateria, która pozwala na nieprzerwaną pracę (w trybie niskiego zużycia energii), nawet przez 3 tygodnie. Podczas działania, opaska pozwoli Wam na ciągłe, całodobowe pomiary tętna, jakości snu i poziomu stresu. W menu dostępnym na ekranie AMOLED o przekątnej 1.11 cala, możemy wybrać 5 trybów treningu. Ciekawym dodatkiem jest funkcja przypominania o myciu rąk. Galaxy Fit 2 automatycznie wykrywa rozpoczęcie aktywności fizycznej i sama dobiera odpowiedni program.


jaki Smartband kupić


SAMSUNG Galaxy Fit 2 Dane techniczne:


Waga: 21 g

Bluetooth

Wymiary: 18.6 x 11.1 mm

Czas pracy na baterii: 21 dniUdogodnienia:


Ekran dotykowy

Wodoszczelna

Automatyczne wykrywania aktywności

Funkcja przypomnienia o myciu rąk


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert