Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0

(5)
Kod: 165334
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

  Ciśnienie [bar]: 180
  Długość węża [m]: 10
  Wydajność tłoczenia [litr/h]: 600
  Zbiornik na detergent: Tak
  Waga [kg]: 25.8
  Tryb BOOST - dodatkowa moc
  Asystent zastosowań w aplikacji na telefon
  Zobacz cały opis
  Dostępne warianty
  Model producenta: K7 Smart Control Home
  Zobacz wszystkie warianty >
  Model producenta: K7 Smart Control Home
  Zobacz wszystkie warianty >
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0
  2 513
  92
  248,90 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  Dostawa 2-5 dni
  Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
  Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Nawet do uporczywych zabrudzeń

  Poznaj najważniejsze cechy i zalety

  Myjka wysokociśnieniowa KÄRCHER K7 Smart Control Home to urządzenie, które ułatwi Ci wiele codziennych zadań! Bogata gama akcesoriów i łączność Bluetooth to tylko część tego, co oferuje to urządzenie.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 wyglad

  Czyszczenie stanie się o wiele łatwiejsze

  Na rynku myjek ciśnieniowych jest mnóstwo różnych rozwiązań, które w mniej lub bardziej skuteczny sposób pozwalają użytkownikowi oczyścić wybraną przestrzeń użytkową. Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K7 Smart Control Home znajduje się na tej liście nieprzypadkowo, gdyż generuje ona ciśnienie do 180 bar, a jej moc to zaledwie 3 kW.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 wyglad

  Chłodzenie wodne

  Nieprzypadkowo myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 7 Smart Control Home jest zaliczana do grona najlepszych w swej kategorii sprzętowej. Urządzenie to posiada, oprócz optymalnych parametrów użytkowych, szereg udogodnień, dzięki którym praca z tym sprzętem ma charakter wyjątkowy. Jednym z nich jest np. system wodnego chłodzenia silnika, dzięki któremu maszyna ta może pracować w zasadzie niezawodnie.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 chlodzenie wodne

  Magia pistoletu

  O wyjątkowości myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 7 Smart Control Home decyduje przede wszystkim dołączony do niej pistolet wysokociśnieniowy. Owszem, to nie jedyne akcesorium dostępne w ramach zestawu, aczkolwiek to właśnie ono jest najbardziej funkcjonalne z nich. Pistolet ten został wyposażony w specjalny system regulacji ciśnienia, za pomocą którego można ograniczyć intensywność emisji strumienia wodnego. Bardzo pomocnym rozwiązaniem jest też zabudowany w nim wyświetlacz, który informuje użytkownika o wszystkich bieżących parametrach pracy maszyny.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 pistolet regulacja wyswietlacz

  Doskonałe parametry użytkowe

  Myjka ta została bowiem wyposażona w skuteczny filtr wodny, dzięki któremu jest ona całkowicie zabezpieczona przed znajdującymi się w wodzie zanieczyszczeniami. Na uwagę zasługuje również wąż myjki, którego długość to aż 10 metrów. Dzięki niemu można łatwo oczyścić każdą powierzchnię i to w bardzo dużej odległości od urządzenia.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 filtr waz

  Funkcja Boost

  Funkcja Boost, która pozwala na krótkotrwałe przyspieszenie pracy urządzenia ponad przyjętą przez producentów normę. Funkcja ta sprawdza się przede wszystkim w przypadku bardzo silnych zabrudzeń, których usunięcie jest możliwe tylko bo bardzo intensywnym oddziaływaniu kinetycznym mieszanki wody i detergentu. A skoro mowa o detergencie, to myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 7 Smart Control Home wyposażona została w dodatkowy zbiornik na substancję myjącą, dzięki któremu jej uzupełnianie i dolewanie nie powinno być problemem.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 funkcja boost zbiornik

  Łączność Bluetooth

  Jedną z najważniejszych funkcji myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 7 Smart Control Home jest jej kompatybilność z interfejsem Bluetooth. Mowa tu oczywiście o pełnej komunikacji z urządzeniem mobilnym i to zarówno w postaci smartfonu, jak i tabletu. Po zainstalowaniu na urządzeniach aplikacji KÄRCHER Home and Garden można połączyć ją za pomocą bluetooth do myjki. Z jej poziomu można np. pobrać aktualną instrukcję montażu, a także skorzystać z pomocy mobilnego konsultanta i bardzo rozbudowanych zasobów multimedialnych. Czy można chcieć czegoś więcej od myjki ciśnieniowej?

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 bluetooth aplikacja

  Ułatwij sobie czyszczenie!

  Za pomocą aplikacji Kärcher Home & Garden albo bezpośrednio na lancy Multi Jet możesz wybrać poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST. W ten sam sposób możesz też ustawić dozowanie środka czyszczącego.


  Zawartość opakowania

  W zestawie z myjką ciśnieniową KÄRCHER K 7 Smart Control Home znajdują się narzędzie do czyszczenia powierzchni płaskich T-Racer, pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4", elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, środek do czyszczenia kamienia 3w1 1 litr oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 zawartosc opakowania

  Myjka cisnieniowa KARCHER K5 Compact 1.447-050.0 zawartosc opakowania

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Najczęściej zadawane pytania

  Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
  • W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

  Jak czyścić ekonomicznie?
  • Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

  Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
  • Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

  Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
  • Spłucz samochód, korzystając z lancy Vario Power.
  • Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskim ciśnieniem) na karoserię samochodu.
  • Możesz skorzystać również ze szczotki.

  Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
  • Nie zaleca się stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher, może skutkować utratą gwarancji.

  Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
  • Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

  Co zrobić, gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
  • Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
  • Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urządzenia, przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
  • Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia, usuń filtr wstępny zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
  • Sprawdź, czy używasz właściwych akcesoriów.
  • Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić, gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
  • Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
  • Sprawdź, czy używasz właściwej dyszy.
  • Sprawdź, czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

  Co zrobić, gdy silnik nie chce się włączyć?
  • Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
  • Sprawdź włącznik główny i pistolet.
  • W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
  • Sprawdź, czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
  • Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić, gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
  - Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić, gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
  • Sprawdź, czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
  • Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj, by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czystą wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
  • Sprawdź, czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
  • Sprawdź, czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszczący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


  Dane techniczne

  Techniczne

  Fizyczne

  Parametry

  Ciśnienie [bar] 180
  Wydajność tłoczenia [litr/h] 600
  Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 60
  Moc przyłączeniowa [kW] 3
  Napięcie zasilające [V] 230
  Długość węża [m] 10
  Zbiornik na detergent Tak
  Inne Funkcja Boost, Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD, Regulacja ciśnienia, Składany uchwyt, System Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Wbudowany filtr wody
  Model producenta K7 Smart Control Home
  Długość [mm] 458
  Szerokość [mm] 330
  Wysokość [mm] 666
  Waga [kg] 25.8
  Kolor Żółto-czarny
  Wyposażenie Elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 1 l, T-Racer, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  5 opinii
  5 użytkowników poleca ten produkt
  Długość przewodu
  5 /5
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Prosta obsługa
  5 /5
  Jakość czyszczenia
  5 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Sortuj wg:
  Potwierdzony zakup (5)
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Paweł 13 maja 2022
  Świetna myjka
  Bardzo dobra myjka do użytku domowego. Trochę męczące parowanie z aplikacją ale później urządzenie nie robi żadnych problemów. I odradzam durne filmiki na YT gdzie K7 jest mieszana z błotem. Wystarczy dbać o sprzęt i nie ma się o co martwić. Przydatne ustawienia pistoletu pozwalają dobrać ciśnienie oraz strumień do mytej nawierzchni. Osobiście myję auto, przyczepę, rowery, kosiarkę i inne drobiazgi - tak jest ustawienie gdzie mogę myć też osłonę na twarz od kosy i nie uszkodzę siatki - na podjeździe bez konieczności przezbrajania końcówek przy jednym podejściu. Generalnie kupiłbym jeszcze raz. Polecam!
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Łukasz 12 maja 2022
  Recenzja myjki
  Środek Polecam, dobrze czyści super myjka każdemu polecam myjkę za tą cenę nic lepszego nie kupicie
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mikołaj 3 lutego 2022
  Polecam serdecznie
  Myjka bardzo dobrze wykonana, ciśnienie działa równo, dobrze myje, kostka przed domem wymyta jak do stół do jedzenia, pozdrawiam :)
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr 10 marca 2022
  Polecam
  Wszystko okej.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mariusz 6 maja 2021
  Myjka Karcher K7 Smart Control Home - Super udany zakup
  Bardzo sprawne urządzenie, zakup głównie na potrzeby mycia kostki brukowej, sprzęt sprawdził się w 100 %, zdecydowanie godny polecenia. Szybkość oraz jakość mycia przerosły moje oczekiwania.
  Czy ta opinia była pomocna?

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0
   Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0
   2 513
   92
   248,90 zł x 10 rat 0%
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   Dostawa 2-5 dni
   Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
   Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756