Pompa do wody LIDER EPO800 elektryczna

Kod: 176637
Moc [W]: 800
Maksymalne ciśnienie [bar]: 3.6
Maksymalna wydajność [l/h]: 3200
Długość przewodu zasilającego [m]: 1.25
Gwint przyłącza: 1 cal

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Pompa do wody LIDER EPO800 elektryczna
Pompa do wody LIDER EPO800 elektryczna

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.


Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Uniwersalny sprzęt dla Twojego ogrodu

Wszechstronna pompa

LIDER EPO 800 to niepozorna, ale wyjątkowo uniwersalna pompa o szerokim zastosowaniu domowym do wody brudnej. Z powodzeniem wykorzystasz ją m.in. podczas opróżniania basenu czy oczka wodnego, a nawet do użytkowania zraszaczy, które zapewnią odpowiednie ciśnienie wody. Poziom mocy akustycznej pompy wynosi zaledwie 85 dB.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna uniwersalna pompa o szerokim zastosowaniu domowym do wody brudnej do opróżniania basenu oczka wodnego do użytkowania zraszaczy poziom mocy akustycznej 85 dB

Zastosowanie

Model LIDER EPO 800 wyróżnia się wszechstronnością zastosowania wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba efektywnego tłoczenia niewielkich ilości brudnej wody o temperaturze nieprzekraczającej 35 stopni C. Maksymalna wysokość zasysania pompy dochodzi do 8 metrów, natomiast maksymalna wysokość tłoczenia jest bliska 40 m.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna wszechstronność zastosowania do brudnej wody o temperaturze nieprzekraczającej 35 stopni maksymalna wysokość zasysania do 8 m maksymalna wysokość tłoczenia do 40 m

Niewielki sprzęt

Małe wymiary i niewielka waga (7 kg) sprawiają, że można ją używać nawet w trudno dostępnych miejscach o ograniczonej powierzchni. Pomimo pozornie niskich parametrów w praktyce urządzenie radzi sobie bardzo dobrze, przewyższając pod względem skuteczności działania inne, teoretycznie wydajniejsze modele. Moc pompy wynosi 800 W, a jej maksymalna wydajność oscyluje na poziomie do 3200 l/h.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna małe wymiary niewielka waga 7 kg w trudno dostępnych miejscach moc 800 W maksymalna wydajność do 3200 l/h

Trwała konstrukcja

Ponieważ jej konstrukcja została wykonana z materiałów i podzespołów odpornych na działanie czynników zewnętrznych, można mieć pewność trwałości urządzenia. Polecamy zakup modelu LIDER EPO 800, jeśli szukasz praktycznej i uniwersalnej pompy ogrodowej.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna wykonana z materiałów i podzespołów odpornych na działania czynników zewnętrznych praktyczna i uniwersalna pompa ogrodowa

Pakiet ochronny

Pompa do wody LIDER EPO 800 została wyposażona w zabezpieczenie ochronne IPX4, które zapobiega przedostawaniu się ciał obcych o średnicy do 1 cala. Dzięki czemu pompa jest chroniona przed piaskiem i mułem. Przewód zasilający ma długość aż 125 cm.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna zabezpieczenie ochronne IPX4 ciała obce o średnicy do 1 cala

Co w zestawie?

W zestawie wraz z pompą LIDER EPO 800 użytkownik otrzymuje instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

Pompa do wody LIDER EPO 800 elektryczna w zestawie instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ pompy: Pompa ogrodowa
Przeznaczenie: Do wypompowywania - woda brudna
Moc [W]: 800
Maksymalne ciśnienie [bar]: 3.6
Maksymalna wydajność [l/h]: 3200
Długość przewodu zasilającego [m]: 1.25
Klasa zabezpieczenia: IPX4
Rozdrabniacz: Nie
Wyposażenie: Brak

Fizyczne

Gwint przyłącza: 1 cal
Długość przewodu zasilającego [m]: 1.25
Waga [kg]: 7
Waga z opakowaniem [kg]: 7.5

Parametry

Przeznaczenie: Do wypompowywania - woda brudna
Typ pompy: Pompa ogrodowa
Klasa zabezpieczenia: IPX4
Regulacja wysokości pływaka: Nie
Wyposażenie: Brak
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Zastosowanie: Do wypompowywania - woda brudna

Techniczne

Maks. temperatura odprowadzanej wody [st. C]: 35
Maksymalna wydajność [l/h]: 3200
Maksymalne ciśnienie [bar]: 3.6
Min. poziom zasysania [mm]: 80
Moc [W]: 800
Wysokość tłoczenia [m]: 40
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody [st. C]: 35
Częstotliwość [Hz]: 50
Rozdrabniacz: Nie

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: KRYSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica i numer budynku: ul. Rolna 6
Kod pocztowy: 62-081
Miasto: Baranowo
Adres elektroniczny: sklep@krysiak.pl

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: LIDER
  • Opinie

    1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
    Moc
    5 /5
    Jakość wykonania
    5 /5
    Wydajność
    5 /5
    Funkcjonalność
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    Sławomir 14 lutego 2025
    Potwierdzony zakup
    Pompa
    Służy dobrze, udany zakup.
    Czy ta opinia była pomocna?

    Raty

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Pompa do wody LIDER EPO800 elektryczna
    Pompa do wody LIDER EPO800 elektryczna

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.


    Zamów telefonicznie 756 756 756