Zestaw startowy GARDENA 8272-20

Kod: 454744
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Zestaw
Typ: Oscylacyjny
Regulacja strumienia wody: Tak
Zobacz opis produktu
Zestaw startowy GARDENA 8272-20
Zestaw startowy GARDENA 8272-20
437 , 53
414 59
69,09 zł x 6 rat 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 , 91  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 , 91  zł
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Zestaw startowy marki Gardena do instalacji wody podziemnej zawiera wszystkie niezbędne elementy, które można wykorzystać do stworzenia instalacji do wody GARDENA. Woda z kranu jest prowadzona przez skrzynkę przyłączeniową wodociągu do rur podziemnych. Dwie dołączone skrzynki przyłączeniowe wody są gniazdami przyłączeniowymi węża lub sprzedawanych oddzielnie elementów systemu wodociągów podziemnych GARDENA, takich jak zraszacz wahadłowy lub kran ogrodowy. Podobnie jak inne elementy systemu, system zaopatrzenia w wodę jest instalacją stałą. Zapewnia to wygodny dostęp do wody z dowolnego miejsca w ogrodzie, dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, podobnie jak kran domowy. System zaopatrzenia w wodę posiada automatyczny zawór odcinający. Dzięki temu nie musisz chodzić do kranu, a co więcej, nie musisz tracić ani kropli wody podczas podłączania akcesoriów. Jak tylko podłączysz wąż lub spryskiwacz do klapy łączącej, jest połączone. Gdy połączenie jest odłączone, dopływ wody jest natychmiast odcinany dzięki wbudowanemu odcinaniu wody. Zraszacz wibracyjny umożliwia równomierne i dokładne podlewanie od 9 do 216 m2 bez wody. Głowicę natryskową można obracać ręcznie o 360°. Zawór spustowy służy do automatycznego opróżniania zaraz po wyłączeniu rurociągu. Jest montowany w najniższym punkcie systemu i sprawia, że ​​system jest mrozoodporny. Zarówno skrzynka przyłączeniowa, jak i dwie skrzynki przyłączeniowe są wyposażone w filtr zanieczyszczeń, który chroni je przed cząsteczkami brudu. Filtry można łatwo wyjąć i wyczyścić pod bieżącą wodą. Wszystkie elementy orurowania systemu zaopatrzenia w wodę są wysokiej jakości, a zatem odporne na promieniowanie UV. Mogą być uzupełniane w nieskończoność o elementy orurowania. Zestaw startowy do systemu wodociągów podziemnych to wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Europie. Podlewaj wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

 

Zestaw startowy zawiera

Zestaw zawiera 1 zestaw przyłączeniowy systemu Maxi-Flow, 1 skrzynkę przyłączeniową instalacji wodnej, 2 puszki przyłączeniowe instalacji wodnej, 1 trójnik 25 mm, 3 złączki rurowe z gwintem żeńskim 25 mm 3/4", 1 zawór spustowy i zraszacz oscylacyjny dla systemu rurociągów.

 

Łatwe do zainstalowania

Zraszacz oscylacyjny do instalacji wodociągowej można szybko i łatwo podłączyć do puszki za pomocą oryginalnego przyłącza GARDENA System.

 

Podlewanie można elastycznie regulować i obracać o 360 °

Zarówno zasięg (3-18 metrów), jak i szerokość oprysku (3-12 metrów) można regulować za pomocą przycisków ustawień. Zasięg i szerokość strumienia można dostosować, regulując przepływ wody. Zraszacz można obracać ręcznie o 360 °, aby dopasować się do obszaru nawadniania. Dysze orurowania systemu wodnego zawsze zapewniają równomierne i dokładne nawadnianie na powierzchni 9-216 m2. Brak kałuż dzięki równomiernemu podlewaniu.

 

Łatwo usuwa brud i kamień

Zraszacz rurowy i skrzynka przyłączeniowa są wyposażone w filtr. Zapobiega to zapychaniu się sprzętu brudem. Filtr w skrzynce połączeniowej i skrzynce połączeniowej zapobiega utknięciu liści lub ziemi. Filtry są wyjmowane i można je łatwo czyścić pod bieżącą wodą. Dysze spryskujące wykonane są z miękkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu osady kamienia można łatwo usunąć, przecierając je palcem.

 

Wysokiej jakości materiały i mrozoodporność

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów wszystkie elementy zestawu są wysokiej jakości i odporne na promieniowanie UV. Dodatkowo zawór spustowy chroni instalację przed uszkodzeniem przez mróz.

 

Niezawodna jakość

Wyprodukowane w Europie produkty GARDENA są synonimem jakości, niezawodności i trwałości.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: 216
Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: 9
Promień zasięgu [m]: 3-18
Regulacja strumienia wody: Tak
Kolor: Czarno-pomarańczowy
Wyposażenie: 1 trójnik 25 mm, 1 zawór spustowy, 3 złączki rurowe z gwintem żeńskim 25 mm 3/4", Zraszacz oscylacyjny dla systemu rurociągów
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj: Zestaw
Typ: Oscylacyjny

Producent

 • Nazwa producenta/importera: GARDENA
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Zestaw startowy GARDENA 8272-20
  Zestaw startowy GARDENA 8272-20
  437 , 53
  414 59
  69,09 zł x 6 rat 0%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 , 91  zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 , 91  zł
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 414,59 zł
  414 59
  437 , 53
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 , 91  zł