Akumulator ECOFLOW 2016Wh do Delta Max

Kod: 447389
Porównaj
Rodzaj produktu: Akumulator
Pojemność nominalna [mAh]: 168000
Typ baterii: Niklowo-Kobaltowo-Manganowa
Prąd wyjściowy [A]: 10
Liczba portów USB typ C: 2
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Zwiększa pojemność stacji - dłuższe zasilanie
Duży wyświetlacz LCD - dostęp do informacji
Zobacz opis produktu
Akumulator ECOFLOW 2016Wh do Delta Max
Akumulator ECOFLOW 2016Wh do Delta Max
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Większa pojemność

Dodatkowy akumulator do stacji zasilania Delta Max EcoFlow Smart Extra Battery

Chcesz zwiększyć możliwości swojej stacji zasilania EcoFlow Delta Max? Teraz to możliwe! Dodatkowe akumulatory Smart Extra Battery pozwalają podwoić pojemność urządzenia do 4032 Wh lub nawet potroić ją do 6048 Wh. W ten sposób możesz zasilać swoje sprzęty przez jeszcze dłuższy czas! Produkt został wyposażony w praktyczny wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych informacji.

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max praktyczny wyświetlacz lcd smart extra battery

Potrojona pojemność? Żaden problem!

Zwiększ możliwości Delty Max i zasilaj wybrane urządzenia tak długo, jak potrzebujesz. Pojemność Smart Extra Battery wynosi 2016 Wh. Co to oznacza w praktyce? Jeśli chcesz podwoić możliwości swojej stacji, podłącz do niej jeden dodatkowy akumulator. To nadal za mało? Podłącz drugi i korzystaj z potrojonej pojemności aż 6048 Wh! Podobne rozwiązanie idealnie sprawdzi się na przykład podczas długotrwałej awarii prądu lub na kempingu.

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max potrojona pojemnosc

Szybkie i wygodne ładowanie

Dodatkowy akumulator EcoFlow korzysta z tych samych rozwiązań, co Delta Max, dzięki czemu błyskawicznie go naładujesz. Wystarczy, że podłączysz Smart Extra Battery do stacji, a wpięte do źródła zasilania będą ładować się razem w zaskakująco krótkim czasie. Korzystając z podwójnego ładowania z mocą do 3600 W, przywrócisz obu urządzeniom pełnię energii w mniej niż 2 godziny!

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max szybkie wygodne ladowanie szybkie wygoda ladowanie

Wypróbuj Smart Generator i korzystaj z dodatkowych możliwości

Zależy Ci na jeszcze szybszym ładowaniu? To możliwe! Wystarczy, że wykorzystasz EcoFlow Smart Generator (dostępny w sprzedaży oddzielnie). Za jego pomocą możesz ładować akumulator z mocą sięgającą 1800 W. Po prostu podłącz Smart Extra Battery bezpośrednio do odpowiedniego portu — w tym czasie nie musi być połączony ze stacją zasilania!

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max smart generator

Najważniejsze informacje masz w zasięgu wzroku

Akumulator Smart Extra Battery został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Urządzenie ma wbudowany jasny, czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego statusu. Teraz wystarczy rzut oka, aby sprawdzić na przykład pozostały czas pracy lub ładowania.

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max wbudowany jasny wys

Stworzony dla Twojej wygody

W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko i łatwo podłączyć akumulator do swojej stacji zasilania. Wystarczy, że wykorzystasz odpowiedni kabel! Co więcej, Smart Extra Battery wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która ułatwia jego przechowywanie. Po prostu ustaw dodatkowy akumulator na Delcie Max i ciesz się zaoszczędzonym miejscem!

Bateria ECOFLOW 2016Wh do Delta Max wygoda

Co w opakowaniu?

Akumulator Smart Extra Battery, kabel do podłączenia Extra Battery i instrukcja użytkownika.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj produktu: Akumulator
Pojemność nominalna [mAh]: 168000
Typ baterii: Niklowo-Kobaltowo-Manganowa
Prąd wyjściowy [A]: 10
Liczba portów USB typ C: 2
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Wyświetlacz: Tak
Zastosowanie: Aparat cyfrowy, Czytniki e-book, iPod/iPhone/iPad, Kamera sportowa, Nawigacja, Odtwarzacz MP3/MP4, Przenośna konsola do gier, Smartfon/telefon, Smartwatch, Tablet

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Akumulator ECOFLOW 2016Wh do Delta Max
Akumulator ECOFLOW 2016Wh do Delta Max
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756