Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero

Kod: 600161
Porównaj
Typ: Natynkowa
Seria: Alpinia
Wykończenie: Nero
Bateria termostatyczna: Nie
Kolor: Nero
Funkcje dodatkowe: Aerator Coin-slot, Głowica ceramiczna, Zawory zwrotne
Zobacz opis produktu
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero
363 00
36,30 zł x 10 rat 0%

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

U Ciebie
W sklepie jutro

I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

Opis produktu

Szyk i styl
*zdjęcie poglądowe

Dla fanów pięknych łazienek

Pozwól sobie na codzienny relaks - kupując baterię wannową natynkową ścienną DEANTE Alpinia BGA N10M. Taka bateria to idealna propozycja, pasująca do wszelkich aranżacji łazienkowych. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu w eleganckim wykończeniu, który cieszy się trwałością i niezawodnością na lata!

DEANTE Alpinia BGA N10M zestaw prysznicowy łazienka mosiądz trwałość niezawodność

Eko opakowanie

Obok wprowadzanych od lat rozwiązań technologicznych, mających na celu zoptymalizowanie zużycia wody, wdrożono nowy, proekologiczny standard opakowań. To rozwiązanie zakłada korzystanie z przyjaznych dla środowiska materiałów. Ograniczono obecność tworzyw sztucznych w elementach paczek. Ważna jest tektura, która staje się obecnie kluczowym materiałem stosowanym w sektorze opakowań, a pudełka stworzone są z bezbarwnego, niepowlekanego folią kartonu, z jednokolorowym nadrukiem. Tam, gdzie to tylko możliwe - producent stara się wykorzystywać kartony opatrzone certyfikatem FSC z nadrukiem wykonanym za pomocą farby na bazie wody. Ekologiczne nastawienie do materiałów zintegrowano z zastosowaniem postępowych rozwiązań konstrukcyjnych opakowań.

DEANTE Alpinia BGA N10M eko opakowanie technologia środowisko karton

Potrójna kontrola jakości

Dbając o najwyższą jakość - produkty DEANTE przechodzą kontrolę aż trzykrotnie! Pierwsza przeprowadzana jest w fabryce, nie tylko na każdym etapie procesu produkcji, ale także od razu po zakończeniu. Druga ma miejsce w Dziale Kontroli Jakości Deante tuż przed wysłaniem produktów do sklepów na całym świecie. Ostatni etap polega na weryfikacji wybranych parametrów technicznych produktów w nowoczesnym Dziale Badań i Rozwoju. Każda seria poddawana jest szeregowi testów w laboratorium DEANTE. Taka szczegółowa obserwacja ich stanu ma na celu wykluczenie jakichkolwiek uszkodzeń technicznych, czy niedociągnięć wykończeniowych. Producent pragnie, aby klienci czerpali przyjemność z użytkowania produktów.

DEANTE Alpinia BGA N10M jakość kontrola fabryka kontrola weryfikacja badania rozwój testy laboratorium

Bezpieczny środek do czyszczenia

Stosowanie dedykowanych środków sprawia, że powierzchnie nie niszczą się i na długo pozostają gładkie, ułatwiając codzienne sprzątanie. Dokładnie dobrany skład usuwa najczęściej spotykane zabrudzenia wybitnie skutecznie. Z drugiej strony preparaty są subtelne dla danego typu powierzchni nie wchodząc z nimi w reakcje chemiczne. Środki są biodegradowalne i zarazem bezpieczne dla środowiska. Z dedykowanymi środkami do czyszczenia - Twoja bateria wannowa DEANTE Alpinia BGA N10M będzie lśniła czystością.

DEANTE Alpinia BGA N10M dedykowane środki sprzątanie zabrudzenia biodegradowalność bezpieczne środowisko

Innowacyjna powłoka

Czarna powłoka armatury Deante jest rezultatem zastosowania innowacyjnej technologii. Stanowi wyjątkowy kompromis pomiędzy czernią, szarością, ciemnym grafitem, a nawet subtelnym odcieniem brązu - niezwykła ozdoba każdej aranżacji wnętrza. Struktura nawierzchni jest trwała, prosta w zachowaniu czystości, a odciski palców nie pozostają na powierzchni.

DEANTE Alpinia BGA N10M czarna powierzchnia technologia wytrzymałość wygoda czystość

Aerator napowietrzający strumień

Bateria została wyposażona w aerator, który sprawia, że strumień wody jest miękki i napowietrzony. To rozwiązanie poprawia komfort Twojego użytkowania, równocześnie ograniczając zużycie wody, co sprzyja portfelom właścicieli, za sprawą niższych rachunków domowych. Zyskujesz też poczucie, że dbasz o środowisko!

DEANTE Alpinia BGA N10M aerator woda strumień miękka napowietrzona komfort użytkowanie dbanie środowisko

Subtelnie i stylowo

Seria Alpinia wyróżnia się bryłami o miękkich liniach i zaokrąglonym korpusem. Taki kształt sprawia, że woda swobodnie spływa, a bateria jest wygodna w czyszczeniu. Taka prosta propozycja z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnych łazienek, którzy stawiają na funkcjonalność i dbałość o szczegóły. Alpinia jest idealna do niewielkich łazienek.

DEANTE Alpinia BGA N10M alpinia bryła zaokrąglony kształt funkcjonalność szczegóły

Woda nie cofa się do instalacji

Zawory zwrotne dają gwarancję prawidłowego działania armatury, a dodatkowo - gdy znajdują się w bateriach termostatycznych, zapobiegają mieszaniu się wody w instalacji.

DEANTE Alpinia BGA N10M zawory zwrotne armatura bateria woda mieszanie instalacja

Wygodne czyszczenie

Bateria wyposażona jest w aerator typu "coin slot". Gdy chcesz go wyczyścić - końcówkę możesz odkręcić z pomocą monety. Proste i praktyczne rozwiązanie.

DEANTE Alpinia BGA N10M aerator coin slot

Zawartość zestawu

Kupując DEANTE Alpinia BGA N10M otrzymasz: baterię wannową natynkową, aerator oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Typ: Natynkowa
Bateria termostatyczna: Nie
Funkcje dodatkowe: Aerator Coin-slot, Głowica ceramiczna, Zawory zwrotne
Seria: Alpinia
Kolor: Nero
Wyposażenie: Aerator, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 7 lat
Z prysznicem: Nie
Wykończenie: Nero
Funkcje: Zawory zwrotne, Głowica ceramiczna, Aerator Coin-slot

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: DEANTE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero

  Inne produkty w kategorii:

  Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero
  Bateria wannowa natynkowa DEANTE Alpinia BGA N10M Nero
  363 00
  36,30 zł x 10 rat 0%

  I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

  U Ciebie
  W sklepie jutro

  I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 363,00 zł
  363 00