Produkt archiwalny
Żarówka LED PHILIPS 929001238755 2W E27
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Żarówka LED FOREVER LIGHT RTV0100018 4W E27
Produkt archiwalny
Żarówka LED PHILIPS 929001238755 2W E27
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneŻarówka Philips LED zapewnia bardzo ciepłe światło, wyjątkową trwałość i natychmiastowe znaczne zmniejszenie zużycia energii. Dzięki temperaturze barwowej przypominającej kolor płomieni jest to doskonały wybór do stworzenia przytulnej atmosfery.
Wysoka trwałość źródeł światła.
Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.
Podobne kształtem i rozmiarem do tradycyjnych żarówek
Ta energooszczędna, pięknie zaprojektowana żarówka LED o znajomo wyglądającym kształcie jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek.
Dane techniczne
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 2 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 25 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Funkcje Smart: | Nie |
| Kompatybilność: | Brak |
| Komunikacja: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | 230 V |
Techniczne | |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Trzonek: | E27 |
| Kształt: | Owalny |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Klasa efektywności energetycznej: | A++ |
| Zużycie energii [kWh/1000 h]: | 2 |
| Moc [W]: | 2 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 25 W |
| Cykle włącz/wyłącz: | 20000 |
| Czas nagrzewania [s]: | 0.5 |
| Strumień świetlny [lm]: | 250 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI): | 80 |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
| Energooszczędna: | Tak |
| Ozdobna: | Tak |
| Solarna: | Nie |
| Wi Fi: | Nie |
| Funkcje Smart: | Nie |
| Komunikacja: | Brak |
| Zasilanie: | 230 V |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | Kossaka |
| Kod pocztowy: | 64-920 |
| Miasto: | PIŁA |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.