Produkt archiwalny

Futerał ULANZI 0A-3

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Futerał ULANZI 0A-3

 

ZESTAW 3w1

 

  • Obudowa / pokrowiec / futerał silikonowy
  • Dekielek ochronny na obiektyw
  • Pasek zabezpieczający na rękę

 

I. Obudowa Ochronna na kamerę

 

Obudowa silikonowa stanowi doskonała ochronę dla kamer DJI OSMO ACTION

 

Futerał został zaprojektowany specjalnie z myślą o kamerach DJI OSMO ACTION, w związku z czym jest idealnie dopasowany właśnie do tego modelu kamer.

 

Futerał ciasno przylega do kamery, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę nie tylko przed zabrudzeniem, ale również uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak np. porysowanie.

 

Obudowa wygląda bardzo estetycznie, a specjalny czarny materiał silikonowy pochłania promieniowanie UV, co zapobiega powstawaniu odblasków, jakie mogą powstawać.

 

Dodatkowo silikonowa obudowa pozwala na zwiększenie termoizolacji obudowy w niskich temperaturach. Dzięki temu żywotność akumulatora wydłuży się nawet o 25%.

 

Obudowa wykonana została z wysokiej jakości silikonu co zapewnia jej wysoką trwałość, bardzo dobre dopasowanie do kamer oraz znakomitą estetykę produktu.

 

Zalety obudowy:

 

  • obudowa zaprojektowana specjalnie do kamer DJI OSMO ACTION, co gwarantuje jej doskonałe dopasowanie,
  • znakomita ochrona przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi,
  • obudowa pochłania promienie UV, zapobiega powstawaniu odblasków,
  • obudowa zwiększa termoizolację kamery w niskich temperaturach, pozwalając na wydłużenie czasu pracy baterii nawet o 25%.

 

II. Dekielek ochronny

 

Dodatkowo w zestawie z obudową, silikonowa osłona na obiektyw kamery - dekielek, chroniąca przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Osłona posiada specjalne miejsce mocujące pod sznurek, dzięki czemu możemy ją podpiąć do silikonowej obudowy, co uniemożliwi jej zagubienie gdy użytkujemy kamerę.

 

III. Pasek zabezpieczający

 

Pasek zabezpieczający na rękę pozwala na zabezpieczenie kamery przed upadkiem, zniszczeniem mechanicznym, zgubieniem. Końcówkę paska przypinamy do obudowy zamocowanej na kamerze, a sam pasek zakładamy na dłoń.

 

Dzięki paskowi wreszcie będziemy mogli zabrać kamerę ze sobą wszędzie tam, gdzie łatwo o wypadnięcie z rąk. Bez obaw będziemy mogli zawiesić kamerę na dłoni, nie martwiąc się o to gdzie ją schowamy i mając ją pod ręką przez cały czas. Dzięki paskowi będziemy mogli nakręcić każdą niespodziewaną chwilę, która uciekłby, gdybyśmy mieli kamerę schowaną w futerale lub torbie.

 

Co więcej nawet gdy kamera wypadnie nam z dłoni podczas filmowania to i tak pasek uchroni ją przed upadkiem i uszkodzeniem lub po prostu zgubieniem gdy filmujemy w powietrzu lub nad wodą, gdzie wypadnięcie kamery wiąże się z jej stratą.

 

Zarówno pasek, szybkozłączka jak i klamra mocująca, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są one bardzo trwałe i gwarantują pewne mocowanie kamery.

 

Zestaw dedykowany jest do kamer DJI OSMO ACTION

 

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Producent/podmiot odpowiedzialny

Zastosowanie: Kamera, Kamery DJI Osmo
Rodzaj akcesorium: Pokrowiec
Kolor: Czarny
Wyposażenie: Dekiel na obiektyw, Futerał, Smycz
Gwarancja: 24 miesiące
Dedykowany model: DJI Osmo Action
Nazwa: MICHAŁ LUDOWICZ MEDIOPRESS
Ulica i numer budynku: Osiedle Konstytucji 3 Maja 2/2
Kod pocztowy: 64-000
Miasto: Kościan
Adres elektroniczny: office@systembank.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: Ulanzi
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu