- Strona główna ›
- Foto i kamery ›
- Akcesoria do aparatów i kamer ›
- Ładowarki do akumulatorów ›
- Ładowarka CAMERON SINO SB7926 do akumulatorów GoPro Hero 3/3+
Ładowarka CAMERON SINO SB7926 do akumulatorów GoPro Hero 3/3+
Polecane produkty podobne
Ładowarka TELESIN S0-BCG-42-TIS do akumulatorów Insta360 X5
Ładowarka RICOH BJ-11 do akumulatorów DB-110
Ładowarka EVERACTIVE UC-4000
Opis produktu
Zestaw ładowarka USB i dwa akumulatory do GoPro Hero 3 3+.
Specyfikacja ładowarki:
Zasilanie: 5V / 2.1A
Prąd zasilający: 800mA.
Długość przewodu zasilającego: 80cm.
Wymiary: 42/32/23 mm
Waga: 10 g.
Opis
Ładowarka USB współpracuje zarówno z zamiennikami, jak i oryginalnymi akumulatorami. Posiada wewnętrzny system zabezpieczający przed przeładowaniem i przegrzaniem.
W zestawie kabel zasilający, pozwalający na jej podpięcie do każdego komputera, tabletu, laptopa, posiadającego port USB.
Proces ładowania jest w pełni automatyczny. Kieruje go specjalnie zaprojektowany mikroprocesor, który po naładowaniu akumulatora przełącza ładowarkę w stan podtrzymujący, w tym momencie zapala się zielona dioda.
Ładowarka posiada diodę dwu-sygnałową informującą o postępach w procesie ładowania (czerwona - ładowanie, zielona - akumulator naładowany, stan podtrzymujący lub komora ładująca niezaładowana).
Specyfikacja akumulatora:
Model: CS-GDB002MC
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 950mAh / 3.52Wh
Napięcie: 3.7v
Kolor: czarny
Wymiary: 36.77 x 28.80 x 13.21 mm
Waga: 22 g
Opis
Markowe akumulatory są całkowicie bezpieczne dla kamer.
Brak efektu pamięciowego - funkcja ta pozwala na doładowanie akumulatora w dowolnym momencie, bez konieczności jego wcześniejszego rozładowania, bez negatywnego wpływu na pojemność akumulatora.
Pełna kompatybilność z oryginalnym akumulatorem.
Akumulatory firmy Cameron Sino w przeciwieństwie do innych akumulatorów NIE SĄ produkowane na słabych ogniwach, które różnie się nagrzewają, przez co szybko tracą moc i bardzo często po kilku miesiącach są niezdatne do dalszego użytku. Posiadają odpowiednie certyfikaty CE, ISO9001 oraz ROHS, które gwarantują wysoką jakość.
Akumulator dedykowany jest m.in. do następujących modeli kamer:
GoPro: HERO 3 / HERO 3 HD / HERO 3 Black Edition / HERO 3 Silver Edition / HERO 3 White Edition
GoPro: HERO 3+ / HERO 3+ HD / HERO 3+ Black Edition / HERO 3+ Silver Edition
Dane techniczne
| Rodzaj: | Akumulator, Ładowarka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kamera |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Akumulatorki w zestawie: | Tak |
| Nazwa: | SystemBank S.C. |
| Ulica i numer budynku: | Awdańców 28 |
| Kod pocztowy: | 64-010 |
| Miasto: | Krzywiń |
| Adres elektroniczny: | zakupy@systembank.pl |