Opis produktu

Uniwersalny uchwyt i tripod PGYTECH

Solidnie wykonany uchwyt/tripod przeznaczony dla DJI Osmo Pocket oraz kamer sportowych zaskoczy Cię wszechstronnością i komfortem użytkowania. Kompatybilny z szeregiem urządzeń i prosty w obsłudze, zapewni Ci swobodę nagrywania, na jakiej Ci zależy.

Statyw-Uchwyt PGYTECH P-GM-104 opis

Kompatybilny z Twoim sprzętem

Uniwersalny gwint 1/4” pozwala na montaż różnego rodzaju urządzeń. Niezależnie od tego, czy na co dzień korzystasz ze sprzętu DJI, czy innej kamery sportowej, możesz wygodnie podłączyć do niej uchwyt PGYTECH i zwiększyć swoje możliwości nagrywania.

Statyw-Uchwyt PGYTECH P-GM-104 kompatybilność

Jeszcze więcej możliwości ze smartfonem

Akcesorium wyposażone zostało w chowany uchwyt na smartfon, który umożliwia montaż większości modeli telefonów i jeszcze bardziej zwiększa wygodę użytkowania. Pozwala na swobodne dostosowywanie pozycji urządzenia i zapewnia wygodną obsługę, a także podgląd widoku z kamery na większym ekranie. Antypoślizgowa, silikonowa powłoka gwarantuje pewny, bezpieczny chwyt.

Statyw-Uchwyt PGYTECH P-GM-104 smartfon

Twórz tak, jak chcesz

Obrotowa w zakresie 360° podstawa uchwytu zapewnia jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu możesz swobodnie tworzyć rozmaite kreatywne ujęcia, a także perfekcyjne selfie. PGYTECH pozwala Ci cieszyć się pełną swobodą.

Statyw-Uchwyt PGYTECH P-GM-104 obrotowy

Stabilność i wygoda

Z łatwością przekształcisz uchwyt w praktyczny statyw, dzięki któremu nagrasz stabilne ujęcia. Po prostu ustaw go na płaskiej powierzchni i uwolnij swoje ręce, aby cieszyć się pełną swobodą tworzenia. To idealne akcesorium do nagrywania tutoriali, prowadzenia transmisji na żywo i przygotowywania wielu innych materiałów. Magnetyczne elementy zapobiegają samoczynnemu rozkładaniu się nóżek statywu.

Statyw-Uchwyt PGYTECH P-GM-104 statyw

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Maksymalny udźwig [kg]: 0.5
Wysokość maksymalna [cm]: 25.9
Wysokość minimalna [cm]: 25.8
Wysokość po złożeniu [cm]: 26
Poziomica: Nie
Ruchoma głowica: Tak
Wymienna stopka: Tak
Do kamer: Tak
Monopod: Tak
Pokrowiec: Nie
Gwarancja: 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: PGYTECH
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Statyw/Uchwyt PGYTECH P-GM-104 do DJI Osmo Pocket

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756