Polecane produkty podobne

Opis produktu

Lornetka Levenhuk Monaco ED 12x50 ma odporny na wstrząsy i wszystkie warunki atmosferyczne korpus, duże powiększenie oraz idealny współczynnik zbierania światła. Lornetka przekazuje ostry i wyraźny obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia: o zmierzchu, świcie oraz przy dużym zachmurzeniu. Układ optyczny o ultraniskim współczynniku dyspersji oraz wieloelementowe soczewki obiektywowe i okulary całkowicie eliminują aberracje optyczne z obrazu. Szczegółowy i powiększony obraz można obserwować w całym polu widzenia. Lornetka ma powiększenie 12 razy. Jest przeznaczona do pracy w ekstremalnych warunkach.


Układ optyczny o ultraniskim współczynniku dyspersji eliminuje aberracje optyczne i przekazuje ostrzejszy oraz bardziej szczegółowy obraz. Kolory otaczającego świata są idealnie odwzorowane, nie ma niepożądanych refleksów świetlnych, a obraz jest rzeczywisty i stereoskopowy. Układ optyczny z wieloma soczewkami – pięcioelementowe okulary i czteroelementowe soczewki obiektywowe poprawiają jakość obrazu. Zewnętrzne powierzchnie elementów optycznych mają wielowarstwową powłokę pozwalającą obserwować szczegóły odległych obiektów przy słabym oświetleniu.


Korpus lornetki jest wykonany z odpornego na wstrząsy oraz temperatury tworzywa sztucznego i całkowicie chroni ten przyrząd optyczny przed upadkami, wilgocią, zanieczyszczeniami, wstrząsami i udarami. Hermetyczna budowa zwiększa bezpieczeństwo: lornetka jest wodoszczelna i można ją upuścić do rzeki lub jeziora bez większych konsekwencji. Nie wolno jej jednak pozostawiać pod wodą o głębokości do 1,5 m dłużej niż przez trzy minuty. Lornetka jest wypełniona azotem: ten bezbarwny gaz chroni soczewki przed skroplinami oraz zapobiega zaparowaniu soczewek obiektywowych i okularów.


Lornetka Levenhuk Monaco ED 12x50 ma wszystkie podstawowe mechanizmy nastawcze: regulację dioptrii w prawym okularze, regulację rozstawu źrenic oraz płynną regulację ostrości. Muszle oczne typu Twist-up mają funkcję zmiany położenia umożliwiającą prowadzenie obserwacji zarówno w okularach korekcyjnych, jak i bez nich. Lornetkę można zamontować na statywie (sprzedawanym osobno).

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ lornetki: 12 x 50
Powiększenie: x12
Przeznaczenie: Astronomia, Myślistwo, Turystyka, Wojskowe
Pole widzenia - kątowe: 5.4
Wyposażenie: Ochronne osłony soczewek i okularów, Pasek, Ściereczka czyszcząca, Twardy futerał
Kolor: Szary

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lornetka LEVENHUK Monaco ED 12x50
Produkt archiwalny

Lornetka LEVENHUK Monaco ED 12x50

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756