Zasilacz sieciowy ULANZI DZ252ADL3600600G
Kod: 2059539
Rodzaj:
Zastosowanie: Lampy LED
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Wykonanie: Tworzywo sztuczne
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Zasilacz sieciowy Ulanzi DZ252ADL3600600G to profesjonalne i niezawodne rozwiązanie, stworzone z myślą o lampach Ulanzi o mocy 200 W. Gwarantuje płynną i nieprzerwaną pracę oświetlenia w każdych warunkach. Z powodzeniem zapewni stabilne zasilanie innym urządzeniom wymagającym napięcia 36 V i natężenia 6 A. Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego (100-240 V), zasilacz sprawdzi się w każdej części świata, zapewniając bezpieczne i efektywne działanie urządzeń. 3-pinowa wtyczka gwarantuje kompatybilność z szeroką gamą sprzętu IT oraz audio-video.