STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Lampa ELGATO Key Light

Kod: 205020

STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Temperatura barwowa [K]: 2700 - 7000
Sterowanie bezprzewodowe: Tak
Mocowanie: Statyw
Zasilanie: Sieciowe
Zobacz cały opis
Lampa ELGATO Key Light
Lampa ELGATO Key Light
879 00
146,50 zł x 6 rat 0%
Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Lampa ELGATO Key Light

Jeśli ktoś zastanawiał się, dlaczego nagrania studyjne prezentują tak doskonałą jakość, teraz może przekonać się, że za tym wszystkim stoi bardzo dobre oświetlenie studyjne. Oczywiście nietrudno dojść do wniosku, że nie musi być to od razu lampa ELGATO Key Light. Niemniej to właśnie to urządzenie, posiada możliwość sterowania bezprzewodowego, dużą jasność i... mnóstwo diod świecących w ramach jednej ramki. Czy od dobrej, studyjnej lampy, można oczekiwać czegoś więcej?

 Lampa ELGATO Key Light - Lampa

Światło - nosisz je w sobie!

Te zdanie jest oczywiście fragmentem popularnej piosenki, ale nietrudno odnieść wrażenie, że doskonale wpisuje się ono w charakterystykę dobrego oświetlenia studyjnego marki ELGATO. Dzięki niemu, a w zasadzie dzięki zabudowanej lampie, można uzyskać strumień świetlny o jasności nawet 2500 lumenów. W ten sposób można łatwo doświetlić, a nawet rozświetlić wybraną postać, nie doprowadzając jednocześnie do tak niepożądanego prześwietlenia. Lampa ELGATO Key Light składa się ze 160 diod świetlnych, które emitują strumień świetlny o modulowanym natężeniu. Trzeba podkreślić, że tak zaawansowany sprzęt, jest po prostu marzeniem każdego profesjonalnego realizatora nagrań.

Lampa ELGATO Key Light - jasność 2500 lumenów

Bez przewodu, bez problemów

Przewody, to jeden z największych koszmarów realizatorów nagrań studyjnych. Częstym problemem jest taka organizacja nagrań, by możliwe było ich całkowite usunięcie z kadru. Dlatego oświetlenie bezprzewodowe staje się powoli standardem w każdym, profesjonalnie funkcjonującym studiu. Lampa ELGATO Key Light również obsługuje interfejs bezprzewodowy. Chcąc sterować natężeniem i barwą emitowanego przez nią światła, wystarczy skorzystać z dołączonego oprogramowania lub też pobrać je z sieci. W zamian można uzyskać bezprzewodowy dostęp do bardzo szerokich możliwości tego skądinąd doskonałego sprzętu. Odtąd - dzięki zabudowanemu statywowi - istnieje możliwość praktycznie dowolnego usytuowania lampy ELGATO. Czyż można sobie wyobrazić bardziej funkcjonalne wyposażenie studia nagrań?

Lampa ELGATO Key Light - Bez przewodu

Różne barwy, różne możliwości

Nie ulega wątpliwości, że lampa ELGATO Key Light jak na swoje możliwości, jest po prostu bardzo... mała. Jej wymiary to zaledwie 35 x 25 x 3 cm. Mimo to, ta 45 watowa lampa LED, zapewnia emisję światła o zróżnicowanej temperaturze. Zakres zmian z jakich może skorzystać realizator, oscyluje w zakresie od 2900 do nawet 7000 K. Tak duże spektrum temperatury sprawia, że za pomocą tej lampy można zrealizować dowolnie nagranie, zgodnie z aktualnymi potrzebami realizatora. Co ważne - temperaturę emitowanego (pod kątem 120 stopni) światła, można regulować w czasie rzeczywistym, rzecz jasna z wykorzystaniem zaimplementowanego interfejsu bezprzewodowego. Nietrudno sobie wyobrazić, że taka lampa jest w zasadzie marzeniem każdego streamera, youtubera i innych osób, zajmujących się na co dzień profesjonalną publikacją treści.

Lampa ELGATO Key Light - 45 watowa lampa LED

Świetne doświetlenie nagrań

Podsumowując, lampa ELGATO Key Light to nowoczesne narzędzie studyjne, bez którego trudno wyobrazić sobie skuteczne doświetlenie realizowanych nagrań. Może zatem warto skorzystać z jej praktycznie nieograniczonego potencjału?

Lampa ELGATO Key Light - doświetlenie nagrań

Dane techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Konstrukcja

Parametry

Funkcje dodatkowe Regulacja natężenia światła
Jasność [lumen] 2500
Kąt świecenia [stopnie] 120
Liczba diod [szt] 160
Maksymalna moc [W] 45
Płynna regulacja mocy Tak
Temperatura barwowa [K] 2700 - 7000
Głębokość [cm] 3
Szerokość [cm] 35
Waga [g] 1300
Wysokość [cm] 25
Mocowanie Statyw
Gwarancja 24 miesiące
Sterowanie bezprzewodowe Tak
Wskaźnik naładowania baterii Nie
Wyposażenie Statyw
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Znak zgodności
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Lampa ELGATO Key Light
   Lampa ELGATO Key Light
   879 00
   146,50 zł x 6 rat 0%
   Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 879,00 zł
   879 00