Polecane produkty podobne

Opis i dane

Ładowarka AZURE HAMMOCK marki SteelDigi to połączenie przenośnej podstawki ładującej z wieszakiem na słuchawki. Akcesorium ułatwi trzymanie akcesoriów w porządku, a podwieszana na konsoli PS5 konstrukcja sprawia, że kontroler i słuchawki nie będą zajmowały dodatkowego miejsca na szafce. Model AZURE HAMMOCK zasilany jest za pomocą kabla USB typu C, który umieszcza się w porcie znajdującym się w dolnej części urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że kabel podłączony do portu USB z tyłu konsoli jest niemal niewidoczny.

 

Na szczególną uwagę zasługuje rozsuwany wieszak na słuchawki, który może być w pełni złożony. Ładowarka AZURE HAMMOCK od SteelDigi nie nagrzewa się, dzięki czemu nie wpływa na temperaturę konsoli i nie zaburza procesu chłodzenia. Warto wspomnieć, że podświetlenie LED w kolorach czerwonym i niebieskim poinformuje o stanie ładowania kontrolera DualSense, a dodatkowe części montażowe, które zostały dołączone do zestawu, umożliwiają powieszenie ładowarki nie tylko na konsoli, ale też na ścianie. Czarny kolor w połączeniu z minimalistycznym designem sprawia, że akcesorium doskonale pasuje do konsoli PlayStation 5.

 

Właściwości:

 • Ładowarka kompatybilna z padem DualSense
 • Szybki montaż bez ingerowania w obudowę konsoli
 • Funkcjonalny wieszak na słuchawki
 • Dioda informująca o statusie ładowania
 • Możliwość zawieszenia na ścianie
 • Zasilanie za pomocą kabla USB typu C

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Rodzaj Ładowarka
Kompatybilność PlayStation 5
Funkcja produktu Do ładowania kontrolera
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Kabel USB - typ C, Ładowarka do kontrolera

Producent

 • Nazwa producenta/importera STEELDIGI
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Ładowarka STELLDIGI Azure Hammock PS5-HC01B Czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756