Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On

Współczesna technologia daje ogromne możliwości. Szczególne znaczenie ma rzeczywistość wirtualna. Dzięki nie można przeżywać niesamowite przygody i poczuć się jak bohater swojego ulubionego filmu, czy powieści. Pozwala ona uwierzyć w swoje możliwości, doświadczyć cudownych uczuć i przeżyć dreszczyk emocji. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w niezbędne akcesoria.

Przykładem może być kierownica Thrustmaster TM Leather 28 GT Wheel Add-On. Jest niezwykle komfortowa i wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Na całym obwodzie zastosowano rozwiązanie w postaci ręcznie wykonanego obszycia z prawdziwej skóry. Daje to bardzo duże wrażenie autentyzmu. Kierownica jest komfortowa podczas użytkowania, dzięki temu nie odczuwa się zmęczenia nawet po długiej sesji. Zapewnia wspaniałe wrażenia związane z jazdą, a także fantastyczne efekty sprzężenia zwrotnego.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on wirtualna rzeczywistość niewykle komfortowa dbałośc o najdbrobniejszy szczegół ręcznie wykonane obszycie skórzana

Niezwykły realizm podczas każdej rozgrywki

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On została opracowana w taki sposób, żeby zapewniać miłośnikowi wirtualnego świata wspaniały realizm. Wyróżnia się niezwykle interesującym designem. Szczególne wrażenie sprawia obecność skóry na całym obwodzie. Wpływa to także na wygodę użytkowania. Konstrukcja urządzenia jest zgodna z rozwiązaniami, które stosuje się w branży motoryzacyjnej.

Ponadto, profil z poliuretanu skutecznie zwiększa elastyczność. Co więcej, wewnętrzna obręcz stalowa sprawia, że każda rywalizacja przynosi jeszcze więcej przyjemności. Szczególną korzyść uzyskuje się w przypadku efektów siłowego sprzężenia zwrotnego. Taką możliwość zapewnia także niezwykle niska waga, która kształtuje się na poziomie 1 kg.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on interesujący design skóra skórzana profil z poliuretanu obręcz stalowa sprzężenie zwrotne waga 1kg

Kierownica wyposażona w komplet elementów sterujących

Kierownica jest łatwa i wygodna w obsłudze. Zawdzięcza to obecności najważniejszych elementów sterujących. Wszystko jest w zasięgu ręki. Użytkownik może korzystać z sześciu przycisków czynności, trójpozycyjnego przełącznika obrotowego z funkcją przycisku w położeniu środkowym, a także wielokierunkowego d-pada.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on łatwa i wygodna w obsłudze 6 przycisków trójpozycyjny przełącznik obrotowy wielokierunkowy d-pad

Łatwa zmiana biegów

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On została wyposażona w dwie duże łopatki, które pozwalają na niezwykle łatwą sekwencyjną zmianę biegów. Dzięki temu gracz może cieszyć się dużym komfortem podczas każdego wyścigu.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on dwie duże łopatki łatwa sekwencyjna zmiana biegów wyścig

Thrustmaster Quick Release

Dużym atutem produktu jest obecność technologii Thrustmaster Quick Release. Jej podstawą jest szybka, kilkusekundowa wymiana kierownicy. To sprawia, że można osobno nabywać dodatkowe zdejmowane kierownice, a następnie instalować je na podstawie. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się maksymalnym realizmem w trakcie każdej rywalizacji.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on Thrustmaster Quick Release kilkusekundowa wymiana kierownicy realizm

Część kompleksowego systemu

Prezentowany model kierownicy jest kompatybilny z wszystkimi kierownicami Thrustmaster należącymi do serii T. Na liście tych produktów znajduje się między innymi T300 RS, T300 Ferrari GT, T500 RS, TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition i inne.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on kompatybilna z kierownicami serii T

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Ilość przycisków 6
Programowalne przyciski Nie
Przeznaczenie PC
Rodzaj Kierownica
Wibracje Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Kolor Czarny
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera THRUSTMASTER
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on (PS3/PS4/PC)

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756