Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on (PS3/PS4/PC)

Kod: 856139
THRUSTMASTER
Przeznaczenie
PC
Komunikacja
Bezprzewodowa
Programowalne przyciski
Nie
Rodzaj
Kierownica
Wibracje
Nie
Kolor
Czarny

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

567,00
W tym roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2021
567,00

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On

Współczesna technologia daje ogromne możliwości. Szczególne znaczenie ma rzeczywistość wirtualna. Dzięki nie można przeżywać niesamowite przygody i poczuć się jak bohater swojego ulubionego filmu, czy powieści. Pozwala ona uwierzyć w swoje możliwości, doświadczyć cudownych uczuć i przeżyć dreszczyk emocji. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w niezbędne akcesoria.

Przykładem może być kierownica Thrustmaster TM Leather 28 GT Wheel Add-On. Jest niezwykle komfortowa i wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Na całym obwodzie zastosowano rozwiązanie w postaci ręcznie wykonanego obszycia z prawdziwej skóry. Daje to bardzo duże wrażenie autentyzmu. Kierownica jest komfortowa podczas użytkowania, dzięki temu nie odczuwa się zmęczenia nawet po długiej sesji. Zapewnia wspaniałe wrażenia związane z jazdą, a także fantastyczne efekty sprzężenia zwrotnego.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on wirtualna rzeczywistość niewykle komfortowa dbałośc o najdbrobniejszy szczegół ręcznie wykonane obszycie skórzana

Niezwykły realizm podczas każdej rozgrywki

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On została opracowana w taki sposób, żeby zapewniać miłośnikowi wirtualnego świata wspaniały realizm. Wyróżnia się niezwykle interesującym designem. Szczególne wrażenie sprawia obecność skóry na całym obwodzie. Wpływa to także na wygodę użytkowania. Konstrukcja urządzenia jest zgodna z rozwiązaniami, które stosuje się w branży motoryzacyjnej.

Ponadto, profil z poliuretanu skutecznie zwiększa elastyczność. Co więcej, wewnętrzna obręcz stalowa sprawia, że każda rywalizacja przynosi jeszcze więcej przyjemności. Szczególną korzyść uzyskuje się w przypadku efektów siłowego sprzężenia zwrotnego. Taką możliwość zapewnia także niezwykle niska waga, która kształtuje się na poziomie 1 kg.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on interesujący design skóra skórzana profil z poliuretanu obręcz stalowa sprzężenie zwrotne waga 1kg

Kierownica wyposażona w komplet elementów sterujących

Kierownica jest łatwa i wygodna w obsłudze. Zawdzięcza to obecności najważniejszych elementów sterujących. Wszystko jest w zasięgu ręki. Użytkownik może korzystać z sześciu przycisków czynności, trójpozycyjnego przełącznika obrotowego z funkcją przycisku w położeniu środkowym, a także wielokierunkowego d-pada.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on łatwa i wygodna w obsłudze 6 przycisków trójpozycyjny przełącznik obrotowy wielokierunkowy d-pad

Łatwa zmiana biegów

Kierownica Thrustmaster TM Leather 28GT Wheel Add-On została wyposażona w dwie duże łopatki, które pozwalają na niezwykle łatwą sekwencyjną zmianę biegów. Dzięki temu gracz może cieszyć się dużym komfortem podczas każdego wyścigu.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on dwie duże łopatki łatwa sekwencyjna zmiana biegów wyścig

Thrustmaster Quick Release

Dużym atutem produktu jest obecność technologii Thrustmaster Quick Release. Jej podstawą jest szybka, kilkusekundowa wymiana kierownicy. To sprawia, że można osobno nabywać dodatkowe zdejmowane kierownice, a następnie instalować je na podstawie. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się maksymalnym realizmem w trakcie każdej rywalizacji.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on Thrustmaster Quick Release kilkusekundowa wymiana kierownicy realizm

Część kompleksowego systemu

Prezentowany model kierownicy jest kompatybilny z wszystkimi kierownicami Thrustmaster należącymi do serii T. Na liście tych produktów znajduje się między innymi T300 RS, T300 Ferrari GT, T500 RS, TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition i inne.

Kierownica THRUSTMASTER TM Leather 28 GT Add on kompatybilna z kierownicami serii T

Dane techniczne

Ilość przycisków 6
Programowalne przyciski Nie
Przeznaczenie PC
Rodzaj Kierownica
Wibracje Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Kolor Czarny
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera THRUSTMASTER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną