Biomutant - Edycja Atomowa Gra PC

Kod: 561652
KOCH_MEDIA
Platforma
PC
Gatunek
Akcja , RPG
Przedział wiekowy (PEGI)
12+
Wersja językowa
Polska
Nośnik
DVD
Rodzaj
Gra
1 549,99
Przedsprzedaż. Planowana data premiery 2020. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.
1 549,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Edycja Atomowa zawiera:

- Dioramę - 60cm długości, 25cm szerokości, 30cm wysokości

- Pudełko z grą

- Steelbook

- Koszulkę w rozmiarze L lub XL

- Podkładkę pod mysz 80x35cm

- Plakat na tkaninie rozmiaru A1

- Ścieżkę dźwiękową

- Specjalne pudełko na to wszystko

Biomutant koch media Gra zawartość edycja

Postapo rpg

Biomutant to gra z gatunku RPG akcji dziejącą się w otwartym, postapokaliptycznym świecie z elementami Kung Fu i klasycznych baśni, gdzie walczysz za pomocą broni białej, palnej i wyjątkowych umiejętności mutanta.

Interaktywna narracja z kontekstowym komentatorem pozwala graczowi na stworzenie własnej historii o przetrwaniu w kolorowym i żywym świecie.

Biomutant koch media Gra opis cechy funkcje

Nowe podejście do walki w TPP

System sztuk walki zapewnia maksymalną swobodę ruchów i zwinność, łącząc strzelanie, walkę w zwarciu i moce pochodzące od mutacji.

Zdobywanie nowych stylów walki Wushu poprzez progresję i uczenie się od mistrzów, których spotkasz, stale zwiększa Twoje możliwości i sprawia, że walka nigdy się nie zestarzeje.

Biomutant koch media Gra walka broń style

Ewoluuj swój gameplay

Będziesz mógł przekodować swoją strukturę genetyczną, aby zmienić wygląd i sposób gry. Wpłynie to oczywiście na Twoje atrybuty, a ponadto narażenie na zanieczyszczenie biologiczne na świecie doprowadzi do mutacji fizycznych, takich jak pazury modliszki i kolczaste ogony.

Dodatkowo narażenie na promieniowanie znalezione w bunkrach ze starego świata wpłynie na Twój umysł i odblokuje mutacje psi, w tym telekinezę, lewitację i inne.

Biomutant koch media Gra rozgrywka ewolucja zdolności perki mutacje

Wyższy level craftingu

Uwolnij swoją kreatywność podczas tworzenia broni. Mieszaj i dopasowuj części, aby stworzyć własną unikalną broń do ciosów jedno- lub dwuręcznych, miażdżącą i przebijającą. Rewolwery, karabiny i strzelby oraz dodawanie modyfikacji od korkociągów i zasilanych bateryjnie modułów do piły łańcuchowej i fiolek z zanieczyszczonymi biologicznie osadami, wszystko to zapewni przewagę w walce.

Są nawet postacie które spotkasz, a które stworzą dla Ciebie fajne rzeczy, takie jak bioniczne skrzydła, pakiet skoków, a nawet pozwolą Ci zmodyfikować swój Automaton - pomocnika ze złomu.

Biomutant koch media Gra crafting broń tworzenie receptury

Wyposaż się na przygodę

Masz pełną swobodę w wyposażaniu swojej postaci. Nie tylko jeśli chodzi o wybór stworzonej broni, ale także o rodzaj używanego sprzętu.

Wyposaż maskę gazową i butlę z tlenem do eksploracji Martwych Stref, odporne podtrzymujące ciepłotę ubrania do zapuszczania się w obszary krioniczne lub sprzęt ochronny do walki ze skażonymi biologicznie stworzeniami - wybór należy do Ciebie.

Biomutant koch media Gra wyposażenie sprzęt crafting

Przetrwaj w żyjącym świecie

Stworzysz własną przygodę, podróżując po otwartym świecie i tym, co kryje się pod jego powierzchnią - pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, balonem i wieloma innymi.

Przemierzaj umierającą pustynię, tunele i sieci bunkrów podziemnego świata i znajdź drogę w góry lub na archipelag. Jest wiele rzeczy do zbadania, tajemnic do odkrycia oraz wiele istot i dziwnych postaci do spotkania w tym tętniącym życiem i kolorowym świecie.

Biomutant koch media Gra świat lokacje mapa

Niezwykła historia z niezwykłym końcem

Twoje działania odgrywają istotną rolę w tworzeniu historii, w której Koniec zbliża się do Nowego Świata. Zaraza rujnuje ziemię, a Drzewo Życia wykrwawia się na śmierć z korzeni. Plemiona stoją podzielone, potrzebując kogoś wystarczająco silnego, aby je zjednoczyć lub obalić…

Chociaż jesteś prowadzony przez świat przez Gawędziarza, który opowiada o każdym kroku Twojej podróży, to Twoje działania i wybory decydują o tym, jak zakończy się Twoja historia przetrwania.

Biomutant koch media Gra fabuła koniec

Specyfikacja

Gatunek Akcja, RPG
Nośnik DVD
Platforma PC
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Rodzaj Gra
Wersja językowa Polska
Tryb gry Singleplayer
Nazwa producenta/importera KOCH_MEDIA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną