Konsola MICROSOFT XBOX Series S Carbon Black + Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4X
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Składowe zestawu
Czarna, wydajna, pojemna
Zasilaj swoje marzenia
Doświadcz wydajnej i przede wszystkim szybkiej pracy konsol - Xbox Series S w kolorze Carbon Black jest wyposażona w dysk SSD o pojemności 1 TB. Trzymaj ulubione tytuły, nagrane gameplaye i wiele innych na pojemnym dysku. To Ty decydujesz, co zrobisz z wolną przestrzenią dysku.
Mniej czekania
Poznaj funkcję Quick Resume, dzięki której w pełni wykorzystasz każdą minutę gry. Dodatkowo dzięki technologii Xbox Velocity Architecture* konsola zapewni Ci ekspresowe ładowanie oraz rozgrywkę w 120 klatach na sekundę.
Oglądaj ulubione treści
Oglądaj ulubione filmy i seriale w 4K z Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Filmy i TV Microsoft i wieloma innymi platformami. Przesyłaj strumieniowo swoją rozgrywkę i oglądaj innych z konsolą Xbox Series S w kolorze Carbon Black.
Tysiące tytułów
Dołącz do grona graczy, którzy grają w gry z każdej generacji konsol Xbox. Dzięki setkom zoptymalizowanych tytułów Twoje możliwości rozgrywki są większe niż kiedykolwiek.
Odkrywaj ulubione gry
Wykorzystuj w pełni możliwości konsoli Xbox Series S – 1 TB poprzez Xbox Game Pass Ultimate (subskrypcja sprzedawana oddzielnie) i graj jako pierwszy w nowe tytuły gier, takie jak Starfield oraz Forza Motorsport już w dniu premiery. Dodatkowo możesz cieszyć się wieloma grami, takimi jak Minecraft Legends, Halo Infinite i Forza Horizon 5 ze znajomymi na konsoli, PC i w chmurze.
Kontroler bezprzewodowy Xbox
Do konsoli dołączono kontroler bezprzewodowy Xbox, który oferuje wysoki poziom precyzji z dedykowanym przyciskiem Share i ulepszoną ergonomią. Wszystko to, by wzbogacić Twoją rozgrywkę.
Akcesoria
Podłącz do konsoli Xbox Series S zakupione akcesoria do gier z Xbox One — takie jak kontrolery, zestawy słuchawkowe i nie tylko. Ciesz się grą na Twoich warunkach.
Xbox Family Settings
Dzięki darmowej aplikacji Xbox Family Settings dla systemu Android i na urządzenia Apple granie przebiega bezstresowo. Z łatwością możesz zarządzać aktywnością swoich dzieci na konsolach Xbox i włączać opcje dotyczące gier odpowiednie dla Twojej rodziny. Masz zapewniony wgląd w stan kont dzieci, możesz ustawiać limity wydatków, a także aktywować funkcje, takie jak „Ask to buy” (Spytaj, czy możesz kupić)*.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się konsola MICROSOFT XBOX Series S, kabel 2x HDMI High Speed (dwustronny), kabel zasilający, bezprzewodowy kontroler oraz dokumentacja.
ZOBACZ WIĘCEJ:
* Ważne informacje:
Możliwość korzystania wyłącznie z gier w wersji cyfrowej; konsola nie obsługuje fizycznych dysków.
120 klatek na sekundę: Wymaga odpowiedniej zawartości i obsługiwanego telewizora. Obsługa przez konsolę Xbox Series S w miarę udostępniania zawartości.
Xbox Game Pass: Oferta gier zmienia się z czasem (xbox.com/game-pass). Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play.
Przesyłanie strumieniowe zawartości w rozdzielczości 4K: w wybranych aplikacjach, więcej na stronie xbox.com. W przypadku niektórych aplikacji konieczne jest posiadanie subskrypcji u jej wydawcy i/lub spełnienie innych wymagań.
Aplikacja Xbox Family Settings: Aby ustawienia obowiązywały, konto dziecka musi być zalogowane do konta Microsoft z profilem Xbox używanym w rodzinie. Aplikacja Xbox Family Settings wymaga systemu iOS 10 lub nowszego albo systemu Android 5 lub nowszego.
Starfield i Forza Motorsport: premiera w 2023 roku.
Dane techniczne
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Wyposażenie: | Bezprzewodowy kontroler, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Odbiornik USB-C |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność wsteczna – możliwość uruchamiania gier z Xbox 360, Xbox One |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Pamieć RAM: | 10 GB GDDR6 |
| Układ graficzny: | AMD RDNA 2, 20 CUs 1.565GHz, 4 TFLOPS |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność wsteczna – możliwość uruchamiania gier z Xbox 360, Xbox One |
Parametry | |
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Bezprzewodowy kontroler, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Odbiornik USB-C |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 12 miesięcy, 24 miesiące |
| Kompatybilność: | PC, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 275 |
| Szerokość [mm]: | 151 |
| Grubość [mm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 1.93 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 2 |
| Składane: | Nie |
| Typ słuchawek: | |
| Waga [g]: | 262 |
Techniczne | |
| Bluetooth: | Tak |
| Pojemność dysku twardego: | |
| Rodzaj czytnika: | Pamięć wewnętrzna |
| Standard Bluetooth: | 5 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Zasięg [m]: | 12 |
| Złącze: | USB-C |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilne z macOS, Przycisk wyciszenia mikrofonu |
| Obrotowe muszle: | Tak |
| Odpinany kabel: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Regulacja pałąka: | Tak |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
Złącza | |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Ethernet (LAN): | Tak |
| HDMI: | Tak |
| USB: | 3.1 Gen.1 |
| Wyjście audio: | Brak |
Charakterystyka mikrofonu | |
| Czułość mikrofonu [dB]: | -38 |
| Mikrofon: | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu max. [Hz]: | 6500 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu min. [Hz]: | 100 |
| Charakterystyka kierunkowości: | Dwukierunkowa |
| Odpinany mikrofon: | Nie |
Charakterystyka słuchawek | |
| Czułość [dB]: | 93 |
| Dźwięk przestrzenny: | 2 |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 22000 |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
Zasilanie | |
| Czas pracy na baterii: | Do 36 godzin |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | NTT System S.A. |
| Ulica i numer budynku: | Zakręt, Trakt Brzeski 89 |
| Kod pocztowy: | 05-077 |
| Miasto: | Warszawa-Wesoła |
| Adres elektroniczny: | handlowy@ntt.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.