Skórzane etui szyte na miarę

Rodzaj: | Etui |
---|---|
Pasuje do laptopa [cal]: | 13.3 |
Rączka: | Nie |
Pasek na ramię: | Nie |
Materiał wodoodporny: | Nie |
Kolor: | Ciemnobrązowy |
Etui Baltan Razor jest odporne na zarysowania i uszkodzenia dzięki warstwie zewnętrznej stworzonej z lakierowanej skóry. Obszycie wytrzymałą dratwą zapewni Ci długowieczność produktu, a wyściełanie wnętrza etui miękkim filcem pozwoli Ci na ochronę Twojego MacBook'a przed zarysowaniem. Zadbaj o swój sprzęt i nie obawiaj się podróży z nim.
Etui to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie zarówno minimalizm, jak i miejski szyk. Niezależnie od tego, czy inspiruje Cię styl Marka Zuckerberga, elegancja Davida Beckhama, czy unikalny wygląd Johnny’ego Deppa, „Razor” będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wizerunku.
Razor nie tylko chroni laptopa, ale również służy jako praktyczna mata zabezpieczająca blat stołu czy biurka podczas pracy w kawiarni lub restauracji. Specjalna struktura lakieru pozwala na swobodne używanie etui jako podkładki pod myszkę, co czyni je niezwykle wszechstronnym akcesorium.
Dbamy o to, aby pielęgnacja etui była prosta i szybka. Do czyszczenia wystarczy użyć wilgotnej szmatki lub mokrych chusteczek, które można znaleźć w każdym sklepie.
Etui na laptopa BALTAN Razor i dokumentacja.
Rodzaj: | Etui |
---|---|
Pasuje do laptopa [cal]: | 13.3 |
Funkcje dodatkowe: | Chroni przed uderzeniami i wstrząsami |
Rodzaj zamknięcia: | Brak |
Pasek na ramię: | Nie |
Rączka: | Nie |
Kieszenie wewnętrzne: | Nie |
Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
Gwarancja : | 24 miesiące |
Materiał: | Filc, Skóra |
Materiał wodoodporny: | Nie |
Waga [kg]: | 0.31 |
Kolor: | Ciemnobrązowy |
Nazwa: | BLTN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | Aleja Powstania Warszawskiego |
Kod pocztowy: | 31-539 |
Miasto: | Krakow |
Adres elektroniczny: | kontakt@baltan.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.