Produkt archiwalny
Mikrofon AVERMEDIA AM310

Mikrofon AVERMEDIA AM310

Ten produkt nie jest już dostepny
w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Mikrofon AVERMEDIA AM310

AVerMedia AM310 to mikrofon USB, który pozwala nagrywać w wysokiej jakości dźwięki, sprawiając, że jest to idealne rozwiązanie dla podcastów, streamingów oraz gamingu. Zanurz publiczność w czystszym, bogatszym i cieplejszym dźwięku.

Nagrywaj jak profesjonalista

AVerMedia AM310 jest przeznaczony dla muzyków oraz streamerów, którzy pragną studyjnej jakości. Wbudowany kondensator kardioidalny rejestruje źródła dźwięku znajdujące się bezpośrednio przed mikrofonem, zapewniając szczegółowość oraz dokładność.

Nagrywaj wokale i instrumenty

Chcesz nagrać oszałamiające demo? Nie ma problemu. AVerMedia AM310 jest najlepszy do nagrywania pojedynczego źródła skierowanego w stronę mikrofonu. Niezależnie od tego, czy jesteś wokalistą i / lub instrumentalistą, każda dźwięczna nuta i subtelne vibrato zostaną uchwycone bardzo szczegółowo.

Idealny do streamów oraz grania

Czy chcesz poprawić jakość głosu podczas streamowania? Nie szukaj dalej. AVerMedia AM310 oferuje najlepszą jakość dźwięku, wraz z kombinacją funkcji w swojej klasie. Dodaj więcej blasku do swojego głosu i przenieś swój kanał na wyższy poziom.

Bezproblemowa instalacja

Dzięki technologii plug-and-play, instalacja AVerMedia AM310 to pestka. Po prostu podłącz go do portu USB na komputerze PC lub Mac, a urządzenie będzie gotowe do używania.

Dane techniczne

Czułość [-dB] 60
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Typ Kierunkowy
Rodzaj Komputerowy
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Złącze USB
Nazwa producenta/importera AVERMEDIA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną