Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Mikrofon MAONO AU-903S

Kod: 442920
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

  Rodzaj: Komputerowy
  Typ: Pojemnościowy
  Zobacz cały opis
  Mikrofon MAONO AU-903S
  Mikrofon MAONO AU-903S
  299
  00
  29,90 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Wysokiej jakości mikrofon od Maono

  Czystość brzmienia

  Wielokierunkowy mikrofon MAONO AU-903S to urządzenie, które wyposażone zostało w przetwornik pojemnościowy, regulowany uchwyt i szereg zabezpieczeń przeciwwstrząsowych. Co więcej, posiada on też specjalne pokrętła do regulacji parametrów pracy, a także diodę LED, która sygnalizuje stan jego pracy.

  Mikrofon MAONO AU-903S - jakosc

  Maksimum bezpieczeństwa

  Urządzenie wyróżnia się wysoką kulturą pracy, która wynika m.in. z zastosowanych do jego budowy zabezpieczeń. Mikrofon MAONO AU-903S posiada kompensujący drgania uchwyt antywstrząsowy, a także system regulacji głośności i słuchawek. Na uwagę zasługuje również jego trwała, wytrzymała obudowa, która skutecznie chroni jego delikatne komponenty przed oddziaływaniami mechanicznymi. Mało tego - obudowa ta wyróżnia się niewielką masą, gdyż mikrofon ten waży zaledwie 316 g.

  Mikrofon MAONO AU-903S - bezpieczenstwo

  Prosta obsługa

  Atutem mikrofonu MAONO AU-903S jest wyjątkowo prosta obsługa. Urządzenie wystarczy podpiąć do komputera za pomocą kabla USB, by już po chwili móc za jego pomocą zgrywać dźwięk wprost na dysk twardy. Mało tego - sprzęt ten jest kompatybilny z większością programów służących do rejestrowania, przetwarzania i edytowania dźwięku. Warto też zaznaczyć, że długość omawianego przewodu USB wynosi aż 1 metr, dzięki czemu nie tylko minimalizuje on wewnętrzne straty, ale też zapewnia maksymalną niezależność w trakcie nagrań.

  Mikrofon MAONO AU-903S - Prosta obsluga

  Ergonomia pracy z dźwiękiem

  Niewątpliwie ważną cechą mikrofonu MAONO AU-903S jest jego konstrukcja, która - oprócz samego przetwornika i obudowy - składa się również z regulowanego, tłumiącego drgania uchwytu montażowego i specjalnego ramienia. Całość uzupełnia wbudowany pop filtr, który ogranicza zjawisko powstawania zakłóceń generowanych przez otaczające mikrofon powietrze. Jest on umiejscowiony z przodu urządzenia, dzięki czemu ryzyko powstawania wspomnianych zakłóceń jest ograniczone do zera.

  Mikrofon MAONO AU-903S - Ergonomia pracy

  Rozbudowane efekty dźwiękowe

  Jak na profesjonalny przetwornik audio przystało, mikrofon MAONO AU-903S wyróżnia się bardzo dużą czułością wynoszącą aż - 38 dB. Dzięki temu nadaje się on nie tylko do nagrań, ale też do realizowania materiału na żywo. Urządzenie cechuje się też dużą, wynoszącą aż 70 dB dynamiką i szerokim pasmem przenoszenia, którego wartość oscyluje w granicach od 20 do nawet 18000 Hz. Zaletą mikrofonu jest też wysoka częstotliwość próbkowania, która wynosi 96 kHz/24 bit, a także - znajdujący się w obudowie - przycisk wyciszenia, który pozwala szybko wyłączyć mikrofon, gdy będzie to potrzebne.

  Mikrofon MAONO AU-903S - efekty dzwiekowe

  Niezawodność

  Podsumowując, funkcjonalny i pojemnościowy mikrofon MAONO AU-903S to urządzenie, które nie tylko zapewnia wysoką jakość przetwarzanego dźwięku, ale też ogranicza zakłócenia i wyróżnia się dużą prostotą obsługi. Jest to sprzęt, bez którego trudno sobie wyobrazić profesjonalne studio nagraniowe.

  Mikrofon MAONO AU-903S - neizawodnosc

  Dane techniczne

  Dane podstawowe

  Rodzaj Komputerowy
  Typ Pojemnościowy
  Charakterystyka kierunkowości Kardioidalna, Wielokierunkowy
  Komunikacja Przewodowa
  Czułość [dB] - 38
  Pasmo przenoszenia [Hz] 20 - 18000
  Zasilanie Z urządzenia
  Długość kabla [m] 1
  Kolor Czarny

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Mikrofon MAONO AU-903S
   Mikrofon MAONO AU-903S
   299
   00
   29,90 zł x 10 rat 0%
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756