Produkt archiwalny

Czytnik biometryczny MEDIA-TECH E-nigma MT5107

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Media-Tech prezentuje czytnik biometryczny (linii papilarnych) USB E-NIGMA MT5107 do komputerów PC i laptopów. To małe urządzenie zapewnia bezpieczny dostęp do platform bankowych, aplikacji i danych, po przez dotknięcie palcem. Tradycyjne zabezpieczenie hasłem jest wypierane przez bezpieczniejsze formy identyfikacji. Odcisku palca nie da się przechwycić, ani złamać tak jak hasła.

Dane techniczne

Techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Rodzaj: Czytnik linii papilarnych
Funkcje dodatkowe: Brak
Szerokość [mm]: 20.6
Głębokość [mm]: 14
Wysokość [mm]: 8
Zastosowanie: Do komputerów PC, Do laptopa
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Gwarancja : 24 miesiące
Nazwa: Media-Tech Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: BRZEZINY 13B
Kod pocztowy: 05-074
Miasto: HALINÓW
Adres elektroniczny: support@media-tech.eu

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: MEDIA-TECH
  • Opinie

    2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Ogólna
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    5/5
    Potwierdzony zakup
    Tomasz 29 lipca 2024
    Potwierdzony zakup
    Czytnik biometryczny - MT5107 - Precyzja i SMart Card EIDAS8 w jednym!
    Czytnik biometryczny MEDIA-TECH Enigma MT5107 to niezawodne urządzenie, mające wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki precyzyjnemu odczytywaniu linii papilarnych. Zgodny z Windows HELLO, ENTREA, IAM, ZeroTrust itp. Jego kompaktowy design i łatwa instalacja sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i biura. Urządzenie cechuje się szybkim czasem reakcji i wysoką skutecznością w rozpoznawaniu użytkowników. Dzięki zaawansowanej technologii, czytnik po instalacji dodatkowych programów (wymagana sieć) mamy dostęp do Rivest-Shamir-Adlema,, Elliptic Curve Cryptograph i Twofish oraz pochodne. Oczywiście AES i jego pokrewne rozwiązania to już standard, ja używałem też na innym urządzeniu, więc mam porównanie. WARTO!
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Potwierdzony zakup
    Staszek 24 kwietnia 2020
    Potwierdzony zakup
    Działa świetnie, bardzo szybko skanuje odcisk palca i odblokowuje system.
    Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt. Zarówno pod względami: ceny, działania i wyglądu. 1.Cena - moim zdaniem całkiem przystępna a jeżeli ktoś uważa ją za zbyt wysoką, nie polecam szukać oszczędności na sprzęcie który ma chronić dostęp do komputera. 2.Wygląd - urządzenie jest małe i nie rzuca się w oczy, jeżeli jest umieszczone z boku laptopa, staje się bardzo wygodnie w użyciu. 3. Działanie - jak już pisałem szybkie i bezbłędne skanowanie odcisku palca, w połączeniu z Win10 i SSD skraca czas uruchomienia i odblokowania laptopa do kilku sekund. Serdecznie polecam TEN produkt!
    Czy ta opinia była pomocna?