Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base

Kod: 205024
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Podstawa do uchwytu studyjnego
Przeznaczenie: Do statywów
Zobacz cały opis
Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base
Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base
229 00
22,90 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base

Nowoczesny streaming wymaga maksymalnej optymalizacji warunków pracy studia. W tym celu należy umiejscowić wybrane elementy jego wyposażenia w odpowiednim miejscu. W przypadku większości urządzeń audio/wideo podstawę stanowi specjalny stelaż. Dzięki takim akcesoriom jak podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base możliwe jest ich ustabilizowanie w wybranym miejscu. Zwłaszcza że masa tej podstawy wynosi prawie 5 kg.

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base - Podstawa

Stabilność podstawy, podstawa stabilności

Stabilność to jedno z najważniejszych kryteriów dobrego streamingu. Trudno wyobrazić sobie sytuację, by podczas nadawania sygnału audio miały miejsce drgania lub inne zniekształcenia obrazu. Podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base to akcesorium, dzięki któremu są one już przeszłością. Konstrukcja ta wykonana jest w całości ze stali, której masa zwiększa stabilność całego stelaża. Dzięki podstawie można stabilnie umiejscowić nawet wysoko położone urządzenia, takie jak źródła światła lub kamery. Uzyskany w ten sposób efekt gwarantuje maksymalną jakość nagrania, co oczywiście przedkłada się na wzrost zainteresowania wybranymi transmisjami.

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base - Stabilność

Mobilność jest najważniejsza

Ciężar podstawy jest odpowiednio wyważony. Dzięki temu jej przenoszenie z miejsca w miejsce nie wymaga dużego nakładu energii. Co więcej - jej bryła jest idealnie wyrównana, dzięki czemu ryzyko ewentualnego odkształcenia powierzchni nośnej lub krzywego usadowienia podstawy, zostało zredukowane do zera. Co ważne - podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base jest relatywnie niewielka. Jej duża gęstość sprawia, że przy takiej masie średnica akcesorium nie jest zbyt duża. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych przedmiotów dostępnych na planie, nie wchodzi ona w kadr. Tym samym umiejscowienie na niej kamery na niskim wsporniku nie powinno być dla operatora żadnym problemem.

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base - Mobilność

Funkcjonalność w dodatkach

Podstawa jest w pełni kompatybilna ze statywem Multi Mount. Połączenie tych obydwu akcesoriów sprawia, że operator uzyskuje możliwość skorzystania z funkcjonalnego zestawu, dzięki któremu możliwy jest obrót kamery, oświetlenia i innych akcesoriów w dowolnym kierunku. Warto przy tym podkreślić, że podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base zapewnia (wraz ze wspomnianym statywem) maksymalną stabilność i bezpieczeństwo sprzętu. Zastosowane do ich produkcji materiały sprawiają, że połączenie między nimi nigdy nie ulegnie wypaczeniu czy też odkształceniu.

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base - Funkcjonalność

Oświetlenie nowej generacji!

Jak na profesjonalne akcesorium przystało, podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base zapewnia maksymalny komfort pracy, bez ryzyka jakichkolwiek niedoróbek. Jak łatwo się domyślić, jej implementacja znacznie skróci czas pracy w studiu i - tym samym - zredukuje jej koszty do absolutnego minimum.

Podsumowując, podstawa do uchwytu studyjnego ELGATO Multi Mount Weighted Base to detal, na który powinien postawić każdy, profesjonalny twórca. Nic dziwnego, że siła i jakość to podstawa.

Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base - Podsumowanie

Dane techniczne

Techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Rodzaj Podstawa do uchwytu studyjnego
Funkcje dodatkowe Brak
Szerokość [mm] 260
Głębokość [mm] 260
Przeznaczenie Do statywów
Materiał wykonania Stal
Gwarancja  24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base
  Podstawa ELGATO Multi Mount Weighted Base
  229 00
  22,90 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 229,00 zł
  229 00