Gładzik APPLE Magic Trackpad 2
Przeprojektowany gładzik Magic Trackpad 2 ma wbudowany akumulator do wielokrotnego ładowania i po raz pierwszy oferuje technologię Force Touch użytkownikom komputerów stacjonarnych. Cztery czujniki pod powierzchnią gładzika reagują na kliknięcie w dowolnym miejscu i na subtelne różnice w sile nacisku. Twoje palce mogą dzięki temu wywoływać więcej funkcji niż dotąd i jeszcze bardziej przybliżyć Cię do treści widocznej na ekranie. Magic Trackpad 2 ma także szklaną powierzchnię sięgającą do samych jego krawędzi — prawie o 30 procent większą niż w poprzedniej generacji gładzika. Nowy gładzik jest też niższy. Taka konstrukcja sprawia, że przewijanie treści i nawigowanie gestami machnięcia jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe.
Magic Trackpad 2 automatycznie łączy się w parę z komputerem Mac, więc od razu możesz przystąpić do pracy. Akumulator po naładowaniu zapewnia gładzikowi energię do działania przez około miesiąc, a nawet dłużej.
Zawartość opakowania: Magic Trackpad 2, Przewód ze złącza Lightning na USB
Dane techniczne: Wysokość: 0,49–1,09 cm , Szerokość: 16,0 cm , Głębokość: 11,49 cm , Masa: 0,231 kg*
Ogólne: Force Touch, Multi-Touch
Rodzaj: | Gładzik |
---|---|
Funkcje dodatkowe: | Dotykowa powierzchnia, Komunikacja bezprzewodowa |
Szerokość [mm]: | 160 |
Głębokość [mm]: | 114.9 |
Wysokość [mm]: | 4.9 - 10.9 |
Zastosowanie: | Do komputerów PC |
Materiał wykonania: | Szkło |
Gwarancja : | 24 miesiące |
Nazwa: | Apple Inc. |
Ulica i numer budynku: | Hollyhill Industrial Estate |
Kod pocztowy: | T12 |
Miasto: | Cork |
Adres elektroniczny: | www.apple.com.pl |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.