Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+

Kod: 336989
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One
Zobacz cały opis
Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+
Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+
1 699 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+

Jeśli rejestrować rozgrywkę, to tylko w najlepszej możliwej jakości. Tą zasadą kieruje się każdy gamer i streamer. Dzisiejsze monitory są w stanie generować coraz to bardziej zaawansowany sygnał wideo. Nietrudno się domyślić, że do jego rejestracji i dalszego przetwarzania, konieczne jest posiadanie naprawdę dobrego sprzętu. Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ to zaawansowane urządzenie zewnętrzne, które dzięki zdolności przetwarzania sygnału 4K z częstotliwością 60 FPS, należy do ścisłej czołówki tego typu rozwiązań. Odtąd nie trzeba się już ograniczać wyłącznie do pendrive lub karty SD!

 Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ - Rejestrator obrazu

4K robi swoje!

Dzięki swym niesamowitym zdolnościom obliczeniowym, urządzenie ELGATO doskonale radzi sobie z sygnałem 4K, choć jego rozdzielczość jest aż czterokrotnie wyższa, niż w przypadku Full HD. Przełoży się to oczywiście na jakość transmisji, która odtąd będzie w pełni profesjonalna. Oczywiście rejestracja obrazu w 4K z 60 FPS wymaga również odpowiedniej... pamięci. Na szczęście rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ posiada oprócz standardowego gniazda na kartę SD, również złącza HDMI i USB, za pomocą których możliwe jest przesłanie sygnału bezpośrednio na dysk twardy komputera. Dzięki temu użytkownik może w praktycznie nieograniczony sposób archiwizować swoje nagrania i to bez konieczności redukcji ich rozmiaru (rozdzielczości).

Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ - 4K

Kodowanie? Do biegu, gotowi, czas... start!

Jak dotąd rejestrowanie obrazu w 4K (z uwzględnieniem 60 FPS) było procesem wymagającym zastosowania dużej mocy obliczeniowej. Dzięki rejestratorowi obrazu ELGATO 4K60 S+ wymagana moc jest znacznie niższa! Jak to możliwe? Efekt ten uzyskano dzięki specjalnej technologii kodowania HEVC, która znacznie ogranicza zużycie mocy obliczeniowej komputera. Dzięki temu transfer danych odbywa się szybciej, sprawniej, a wykonywane w jego trakcie procesy, przebiegają równie płynnie. Jest to cecha szczególnie istotna dla tych osób, które na co dzień zajmują się udostępnianiem (najczęściej w formie streamu) swoich rozgrywek. Redukcja obciążenia procesora sprawi, że będą mogli oni równolegle korzystać z wielu innych, funkcjonalnych narzędzi.

Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ - Kodowanie

Tu i teraz, czyli ELGATO wchodzi do gry

Największym wyzwaniem dla każdego streamera jest opóźnienie wynikające z niedoskonałości rejestratora. Na szczęście w przypadku urządzenia ELGATO problem ten został praktycznie całkowicie wyeliminowany. Jest to zasługą optymalizacji wydajności rejestratora, który odtąd pracuje o wiele szybciej i efektywniej. Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ nie tylko skraca ewentualne opóźnienie do minimum, ale przede wszystkim (od strony technicznej) ułatwia prowadzenie rozgrywki! Odtąd nie jest ona w żaden sposób opóźniona. Wręcz przeciwnie - wszystkie komendy realizowane są w czasie rzeczywistym. Dzięki temu uzyskany w ten sposób materiał jest całkowicie wolny od błędów, niedociągnięć i innych niedoróbek.

Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ - skraca opóźnienie

zaawansowany sprzęt

Podsumowując, rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ to urządzenie, które dzięki swym parametrom jest wciąż doceniane przez wielu użytkowników. Może zatem warto przekonać się na własne oczy, jakie możliwości ma to współpracujące z Windows akcesorium?

Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+ - zaawansowany sprzęt

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Charakterystyka

Rodzaj Rejestrator obrazu
Wyposażenie Instrukcja obsługi, Kabel HDMI, Kabel USB, Karta gwarancyjna
Gwarancja  24 miesiące
Typ Zewnętrzny
Kompatybilne platformy Komputery PC, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One
Wymagania sprzętowe Intel Core i5-6XXX lub nowszy, NVIDIA GeForce GTX 10XX lub nowszy, Pamięć: 8 GB RAM, System Windows 10

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 24 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 24 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+
  Rejestrator obrazu ELGATO 4K60 S+
  1 699 99
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 1699,99 zł
  1 699 99