Polecane produkty podobne

Opis i dane

Zasilacz o wysokiej jakości

Funkcjonalny i kompaktowy zasilacz

Funkcjonalny, wydajny i przede wszystkim szybki - tak pokrótce można by scharakteryzować zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250. Urządzenie to posiada szybki przełącznik stanu online/offline, potężne akumulatory, a także 9 gniazd wyjściowych, które można podłączyć do praktycznie dowolnych urządzeń odbiorczych. Dzięki UPS-owi można zasilić komputery, sieci komputerowe, systemy telewizji przemysłowej, a także instalacje automatyki (grzewczej, przemysłowej itd.).

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 - kompaktowy zasilacz

Moc to podstawa

I właśnie dlatego zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 wyróżnia się bardzo dużą mocą skuteczną, której wartość to aż 2250 W. Zresztą nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę zdolność tego sprzętu do długotrwałej pracy pod znacznym obciążeniem. W przypadku gdy wartość tego obciążenia stanowi połowę wartości maksymalnej, czas podtrzymania wynosi aż do 7 minut. Jest to wystarczająco dużo, by podłączyć zestaw zasilania awaryjnego lub też szybko zapisać postęp prac na komputerach (wraz z ich zamknięciem i wyłączeniem).

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 - moc

Wygodny sposób sterowania

Atutem zasilacza UPS EVER Sinline RT XL 2250 jest możliwość łatwego sterowania wszystkimi jego najważniejszymi parametrami. Jest to możliwe za pomocą interfejsu USB, za pomocą którego można połączyć zasilacz z komputerem. Co ważne - po zainstalowaniu oprogramowania PowerSoft Professional, komputer automatycznie rozpoczyna komunikację z zasilaczem, dzięki czemu możliwe jest edytowanie jego parametrów pracy zgodnie z własnymi preferencjami. Warto też podkreślić, że sterowanie UPS-em jest też możliwe poprzez zestaw domyślnie umiejscowionych przełączników, które znajdują się w dobrze widocznym fragmencie obudowy.

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 - sposob sterowania

Szybko, szybciej, najszybciej

Jak na profesjonalny system zasilania awaryjnego przystało, zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 wyróżnia się niezwykle krótkim, bo zaledwie 4 ms czasem przełączania pomiędzy trybami online i offline. Dzięki temu zasilany w ten sposób odbiornik nie wykrywa tak krótkotrwałego zaniku napięcia, co w konsekwencji pozwala na utrzymanie prawidłowego trybu pracy komputerów i innych, wrażliwych na zaniki napięcia urządzeń. Od razu należy podkreślić, że już po pierwszych milisekundach od przełączenia urządzenia w tryb offline, zasilanie odbywa się za pośrednictwem wygładzonego przebiegu sinusoidalnego, co ma istotne znaczenie dla niezawodności elektroniki użytkowej.

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 - szybkosc efektywnosc

Bezpieczeństwo to podstawa

Ważnym atutem zasilacza UPS EVER Sinline RT XL 2250, jest sposób, w jaki został on zaprojektowany. Mowa tu oczywiście o szeregu zabezpieczeń, dzięki którym może on pracować w pełni bezawaryjnie. Należą do nich zabezpieczenia przeciwzwarciowe i przeciwprzepięciowe, które chronią układ (wraz z odbiornikiem) przed skutkami zbyt dużego napięcia lub prądu. Istotnym udogodnieniem jest też emiter sygnału dźwiękowego, który włącza się w momencie, gdy napięcie zasilania zostaje odcięte.

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250 - bezpieczenstwo

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Czas podtrzymania (średni) [min] 4
Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu [min] 3
Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu [min] 7
Czas przełączania [ms] 4
Interfejs USB
Kształt przebiegu sinus Sinusoida
Liczba gniazd wyjściowych 9
Moc pozorna [VA] 2250
Moc skuteczna [W] 2250
Napięcie wejściowe (zakres) 178 - 253
Napięcie wejściowe [V] 230
Napięcie wyjściowe [V] 12
Oprogramowanie PowerSoft Professional
Sygnalizacja pracy Dźwiękowa, Wyświetlacz LCD
Topologia Line-interactive
Waga [kg] 28
Zabezpieczenia Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe
Wyposażenie Kabel zasilający
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Producent

 • Nazwa producenta/importera EVER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 2250

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756