Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035

Kod: 506279
Porównaj
Interfejs: RJ-45, USB
Moc pozorna [VA]: 2000
Moc skuteczna [W]: 1200
Zobacz opis produktu
Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035
Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Skuteczne zabezpieczenie Twojego sprzętu

Źródło zasilania w razie awarii

ENERGENIE EG-UPS-035 to zasilacz UPS, który zapewnia zasilanie Twoim urządzeniom w razie awarii prądu oraz zmianami napięcia. Wyposażony w dwa akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności 9 Ah każdy pozwala na nawet 8 minut działania przy 100% obciążenia. Dzięki mocy skutecznej wynoszącej 1200 W ten zasilacz jest w stanie dostarczać stabilne i nieprzerwane zasilanie kilku urządzeniom jednocześnie. Do podłączenia urządzeń można wykorzystać 3 wyjścia C13 i dwa gniazda Shuko.

Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035 parametry akumulatory gniazda wyjścia działanie moc

Zabezpieczenia przed uszkodzeniem sprzętu

Zasilacz ENERGENIE EG-UPS-035 został wyposażony w funkcję Automatycznej Regulacji Napięcia (AVR), co pozwala na utrzymanie stabilnego napięcia wyjściowego. To oznacza, że nawet w przypadku niestabilnego napięcia wejściowego, Twój sprzęt nie zostanie naruszony, a zasilacz zadba o dostarczenie optymalnych warunków pracy. Zasilacz ma także wbudowane zabezpieczenia, takie jak przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe oraz ochronę odgromową, co sprawia, że Twoje urządzenia są bezpieczne nawet w przypadku burz i awarii sieci elektrycznej.

Ten zasilacz dba nie tylko o bezpieczeństwo Twoich urządzeń, ale także o kondycję akumulatorów. Ochrona przed przeładowaniem i wyczerpaniem akumulatora zapewnia, że będzie działać optymalnie przez długi czas.

Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035 zabezpieczenia ochrona bezpieczeństwo funkcje

Parametry pod kontrolą

Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi LCD możesz monitorować stan urządzenia, pozostały czas pracy na baterii i inne istotne informacje. Co więcej, dźwiękowy i świetlny alarm natychmiast powiadamia Cię o problemach z zasilaniem, dzięki czemu możesz podjąć odpowiednie kroki w celu ochrony swojego sprzętu. Możesz także podłączyć zasilacz do komputera poprzez złącze USB-B, aby móc kontrolować go za pomocą aplikacji.

Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035 obsługa wyświetlacz alarm powiadomienia złącze monitorowanie

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035, kabel zasilający, kabel USB-B - USB-A, płytę CD z oprogramowaniem, zapasowy bezpiecznik oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Interfejs: RJ-45, USB
Moc pozorna [VA]: 2000
Moc skuteczna [W]: 1200
Napięcie wejściowe (zakres): 162 - 295 V
Czas przełączania [ms]: 10
Sygnalizacja pracy: Wyświetlacz LCD
Topologia: Line-interactive
Zabezpieczenia: Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed przeładowaniem baterii, Przed rozładowaniem

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035
Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-035
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756