Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Filament 3DOODLER Zestaw wkładów

 

Zapasowe wkłady do 3Doodlera są obowiązkowym elementem do zapewnienia ciągłej satysfakcji z długopisu 3D i zabawy, jaką gwarantuje swoim posiadaczom. W zestawie znajduje się 25 sztuk wkładów dodatkowych ABS do długopisu 3Doodler (wersja PRO, Create, 2.0 i 1.0), po 5 wkładów z każdego koloru: czarny, czerwony, żółty, zielony i niebieski. Cechy charakterystyczne: temperatura: HI, dioda: niebieska, funkcje: świetny do rysowania w powietrzu, jak rozpoznać: zakończenia wkładu mają widoczne białe półkola. Dane techniczne: długość wkładu: 254 mm, średnica wkładu: 3 mm, długość pojedynczego wkładu po przetopieniu: 2,5 m. wymiar opakowania: 280 x 76 x 3 mm. waga opakowania: 50 g.
3Doodler jest jednym z tych fantastycznych pomysłów, które wydają się tak oczywiste z perspektywy czasu, że trudno uwierzyć, iż dopiero teraz są realizowane. Założenie jest proste: długopis rysuje roztopionym filamentem, co daje możliwość budowania obiektów 3D w taki sam sposób, jak drukarka 3D, ale bez tworzenia modeli komputerowych.

Dane techniczne

Rodzaj filamentu ABS
Szerokość [mm] 2
Rodzaj Wkład - filament do piór 3D/długopisów 3D
Załączona dokumentacja Brak
Gwarancja Brak
Nazwa producenta/importera 3DOODLER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną