Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6032e Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi, Bluetooth
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Większa wydajność z obszernym podajnikiem
Wyjątkowa jakość dokumentów i fotografii
Produkt chwilowo niedostępny
Drukarka HP Envy 6032E jest przeznaczona dla całej rodziny. To termiczna wielofunkcyjna drukarka atramentowa - drukowanie, skanowanie, kopiowanie. Prędkość drukowania do 10 str./min Czarny; do 7 str./min w kolorze. Łączność: 1 szybki port USB 2.0; Wi-Fi 802.11b/g/n; Bluetooth LE. Rozdzielczość druku do 4800 x 1200 dpi. Automatyczne drukowanie dwustronne. Podajnik papieru na 100 arkuszy. Łatwe drukowanie z telefonu komórkowego lub tabletu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ skanera: | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Drukarka | |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Rozdzielczość druku w czerni [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze [dpi]: | 4800 x 1200 |
| Szybkość druku w czerni [str./min]: | 10 |
| Szybkość druku w kolorze [str./min]: | 7 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s]: | 18 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (kolor) [s]: | 21 |
| Druk na płytach CD/DVD: | Nie |
| Druk mobilny: | Tak |
| Drukowanie poufne: | Nie |
| Drukowanie z chmury: | Nie |
Skaner | |
| Typ skanera: | Płaski |
| Technologia skanowania: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Maksymalny format skanowania: | 216 x 297 mm |
| Głębia koloru (wejście) [bit]: | 24 |
| Poziomy skali szarości: | 256 |
| Skanowanie do chmury: | Tak |
| Skanowanie do e-mail: | Tak |
| Skanowanie do folderu sieciowego: | Nie |
| Skanowanie do komputera: | Tak |
| Skanowanie do pamięci USB: | Nie |
| Skanowanie dwustronne: | Nie |
| Skanowanie w kolorze: | Tak |
Kopiarka | |
| Rozdzielczość kopiowania [dpi]: | 300 x 300 |
| Prędkość kopiowania - czerń [str./min]: | 8 |
| Prędkość kopiowania - kolor [str./min]: | 4 |
| Kopiowanie dwustronne: | Nie |
Faks | |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
| Faksowanie dwustronne: | Nie |
| Maksymalna prędkość transmisji danych [kB/s]: | 14.4 |
| Przekazywanie faksów: | Nie |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem: | Nie |
Techniczne | |
| Zastosowanie: | Do domu |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Podajnik papieru: | 100 arkuszy |
| Taca odbiorcza: | 25 arkuszy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Obsługiwane typy nośników: | Papier broszurowy, Papier fotograficzny, Papier zwykły |
| Obsługiwane formaty nośników: | 10 x 15 cm, A4, A6, B5, DL, Legal, Letter |
| Materiały eksploatacyjne: | HP 305, HP 305XL |
| Poziom hałasu [dB]: | 56 |
| Pobór mocy wyczekiwanie [W]: | 4 |
| Maksymalne miesięczne obciążenie [str./msc]: | 1000 |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
| Pamięć RAM [MB]: | 256 |
| Temperatura pracy [st. C]: | Od +5 do +40 |
| Złącza: | USB-B - 1 szt. |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 132.1 |
| Szerokość [mm]: | 432.5 |
| Głębokość [mm]: | 361.1 |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.35 |
Parametry | |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Atramentowa |
| Obsługiwane systemy: | Chrome OS, macOS 10.12 Sierra, macOS 10.14 Mojave, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 13 Ventura, macOS 14 Sonoma, Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Maksymalna liczba użytkowników: | 3 |
| Tusze/toner startowy w zestawie: | Tak |
| Wydajność startowa [str.]: | 120 (czerń), 75 (kolor) |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
HP
DRUK W KOLORZE
Tak
AUTOMATYCZNY DRUK DWUSTRONNY
Tak
WI-FI
Tak
KOPIOWANIE DWUSTRONNE
Nie
DRUK MOBILNY
Tak
WYŚWIETLACZ
Nie
WBUDOWANY FAKS
Nie
MAKSYMALNY FORMAT DRUKU
A4
OBSŁUGIWANE SYSTEMY
Chrome OS
OBSŁUGIWANE TYPY NOŚNIKÓW
Papier broszurowy
ZŁĄCZA
USB-B - 1 szt.
KOLOR OBUDOWY
Biały
SZYBKOŚĆ DRUKU W CZERNI [str./min]
10
SZYBKOŚĆ DRUKU W KOLORZE [str./min]
7
SKANOWANIE DWUSTRONNE
Nie
DRUKOWANIE Z CHMURY
Nie
STEROWANIE
Przyciski
WYDAJNOŚĆ STARTOWA [str.]
75 (kolor)
NFC
Nie
PODAJNIK PAPIERU
100 arkuszy
TACA ODBIORCZA
25 arkuszy
SZEROKOŚĆ [mm]
432.5
WYSOKOŚĆ [mm]
132.1
GŁĘBOKOŚĆ [mm]
361.1
DRUKOWANIE POUFNE
Nie
MAKSYMALNA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW
3
MAKSYMALNE MIESIĘCZNE OBCIĄŻENIE [str./msc]
1000
FAKSOWANIE DWUSTRONNE
Nie
PRZEKAZYWANIE FAKSÓW
Nie
WYSYŁANIE FAKSÓW Z OPÓŹNIENIEM
Nie
MAKSYMALNY FORMAT SKANOWANIA
216 x 297 mm
SKANOWANIE DO CHMURY
Tak
SKANOWANIE DO E-MAIL
Tak
SKANOWANIE DO FOLDERU SIECIOWEGO
Nie
SKANOWANIE DO PAMIĘCI USB
Nie
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.