Produkt archiwalny
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 8TB
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Dysk KIOXIA Exceria G3 2TB SSD
1 099 99 zł
1 599,00 zł
Cena przed obniżką
1 599,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 8TB
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 3.5" |
| Kolor: | Srebrny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 3.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Prędkość obrotowa [obr/min]: | 7200 |
| Inne: | Przeznaczony do monitoringu |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 147 |
| Szerokość [mm]: | 101.85 |
| Wysokość [mm]: | 26.11 |
| Waga [g]: | 608 |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | ST8000VX004 |
Charakterystyka | |
| Model: | SKYHAWK |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASBIS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Słowikowskiego 81C/BUD. H4 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | sales@asbispoland.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.