Dysk HIKSEMI Wave(S) 512GB SSD
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Wielokolorowy |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Dysk HIKSEMI Wave(S) o pojemności 512GB wykorzystuje zaawansowany kontroler SSD i pamięć flash 3D NAND oraz współpracuje z zaprojektowanym przez firmę HIKVISION oprogramowaniem układowym do zarządzania NAND Flash, aby zapewnić wysoką szybkość odczytu/zapisu oraz poziom bezpieczeństwa. Został przetestowany zgodnie ze standardem serwera monitoringu wideo, dzięki czemu oferuje najwyższą jakość, stabilność i niezawodność.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 530 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 450 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Wielokolorowy |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 530 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 450 |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 34.4 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Kod producenta: | HS-SSD-WAVE(S)(STD) 512G SATA WW |
Charakterystyka | |
| Model: | Wave(S) 512GB |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
1/5
Ogólna
1 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
1/5
Grzegorz 6 grudnia 2024
Beznadziejne
Mamy w firmie komputery z tymi dyskami i wszystkie muszą iść na gwarancję z powodu bardzo wolnej pracy. Po wymianie przez producenta na dyski innego znanego producenta problem znika.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.