Produkt archiwalny
Dysk INTENSO Top Performance 512GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Dysk VERBATIM Store 'n' Go 2TB HDD Srebrny
379 99 zł
434,80 zł
Cena przed obniżką
380,72 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Dysk INTENSO Top Performance 512GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Top to 2.5-calowy wewnętrzny dysk twardy wykonany w technologii SSD (technologia FLASH). Technologia ta zastępuje dyski wykonane w standardowej technologii z zapisem magnetycznym. Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Dodatkowo dysk charakteryzuje się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych (kilkadziesiąt razy), cichą pracą oraz o wiele większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (powodowane np. wstrząsami w czasie pracy lub upadkiem z wysokości).
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 520 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 420 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 520 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 420 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Odporność na wstrząsy |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 70 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 80 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | DGINSWB51200001 |
Charakterystyka | |
| Model: | Top Performance 512GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Intenso GMBH |
| Ulica i numer budynku: | Gutenbergstraße 2 |
| Kod pocztowy: | 49377 |
| Miasto: | Vechata |
| Adres elektroniczny: | www.intenso.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.