Produkt archiwalny
Dysk PNY EliteX-Pro 1TB SDD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk PNY EliteX-Pro 1TB SDD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 1500 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 1400 |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2x2 (USB 3.2) |
| Prędkość interfejsu: | 20 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2x2 (USB 3.2) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 1500 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 1400 |
| Prędkość interfejsu: | 20 GB/s |
| Inne: | Kompatybilność z Windows i Mac OS, Odporność na upadki |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 63.5 |
| Szerokość [mm]: | 57.2 |
| Wysokość [mm]: | 10.9 |
| Waga [g]: | 110 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | PSD0CS2260-1TB-RB |
Charakterystyka | |
| Model: | PSD0CS2260-1TB-RB |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | Adam.Gorski@ab.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.