Produkt archiwalny
Dysk GOODRAM Irdm 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk GOODRAM Irdm 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 3000 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 1000 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Prędkość interfejsu: | 3.94 GB/s |
| Format: | M.2 |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | M.2 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 3000 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 1000 |
| Prędkość interfejsu: | 3.94 GB/s |
| Inne: | Brak |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 80 |
| Szerokość [mm]: | 22 |
| Wysokość [mm]: | 15 |
| Waga [g]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 5 lat |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | IR-SSDPR-P34B-256-80 |
Charakterystyka | |
| Model: | Irdm 256GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Wilk Elektronik S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mikołowska 42 |
| Kod pocztowy: | 43-173 |
| Miasto: | Łaziska Górne |
| Adres elektroniczny: | https://www.goodram.com/en/contact/ |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.