Dysk WD Purple Pro 12TB HDD
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 3.5" |
| Kolor: | Fioletowy |
Produkt chwilowo niedostępny
Dysk twardy WD Purple Pro 12TB (model WD122PURP) to zaawansowany magazyn danych klasy enterprise, zaprojektowany z myślą o całodobowej pracy w inteligentnych systemach wideo, rejestratorach AI oraz serwerach analizy głębokiego uczenia. Urządzenie w formacie 3.5 cala korzysta z niezawodnej technologii zapisu CMR oraz interfejsu SATA 6 Gb/s, oferując prędkość obrotową 7200 RPM, 512 MB pamięci podręcznej i ciągłą szybkość transmisji danych do 272 MB/s. Dzięki ekskluzywnej technologii AllFrame AI dysk skutecznie ogranicza utratę klatek i obsługuje do 64 jednostrumieniowych kamer HD oraz 32 jednoczesne strumienie AI. Konstrukcja z odpornych na zużycie komponentów pozwala na pracę w wymagających układach wielodyskowych typu RAID i JBOD, wytrzymując ogromne obciążenia do 550 TB rocznie. Narzędzie Western Digital Device Analytics umożliwia aktywne monitorowanie stanu napędu. Produkt charakteryzuje się wskaźnikiem MTBF na poziomie 2.5 miliona godzin i jest objęty 5-letnią ograniczoną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 3.5" |
| Kolor: | Fioletowy |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 3.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość obrotowa [obr/min]: | 7200 |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja Western Digital Device Analytics, Obsługa JBOD, Obsługa RAID, Odporność na wstrząsy i wibracje, Pamięć podręczna: 512 MB, Technologia OptiNAND, Technologia Western Digital AllFrame AI, Temperatura pracy: od 0 do +65 stopni Celsjusza, Temperatura spoczynku: od -40 do +70 stopni Celsjusza |
| Niezawodność MTBF: | 2 500 000 h |
| Współczynnik TBW: | 550 TB |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 101.6 |
| Szerokość [mm]: | 147 |
| Wysokość [mm]: | 26.1 |
| Waga [g]: | 750 |
| Kolor: | Fioletowy |
| Gwarancja : | 5 lat |
| Dołączone akcesoria: | Brak |
Parametry | |
| Kod producenta: | WD122PURP |
Charakterystyka | |
| Model: | Purple Pro 12TB HDD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Sandisk Technologies Inc., |
| Ulica i numer budynku: | PO Box 13379, Swords, Co Dublin, |
| Kod pocztowy: | 13379, |
| Miasto: | Dublin |
| Adres elektroniczny: | support@wd.com, |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.