NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop ACER TravelMate TMP214-56-TCO C5-120U 14" IPS 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Ładowarka dołączona do zestawu
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop Acer z ekranem o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core 5 120U o częstotliwości 0.9 - 5.0 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna zintegrowana. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Professional.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Rodzaj laptopa: | Laptop biznesowy |
| Waga [kg]: | 1.27 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.0 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 0.9 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5200 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 32 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 45% NTSC, Technologia Acer ComfyView |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x HDMI 2.11 x RJ-45 (LAN)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB 4 (z Thunderbolt 4) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 53 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 15 godzin pracy na baterii |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk okrągły |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 65 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | HD 720P, Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Przetwarzanie dźwięku DTS, Wbudowane 2 głośniki stereo |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.96 |
| Szerokość [cm]: | 31.48 |
| Głębokość [cm]: | 23.33 |
| Waga [kg]: | 1.27 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Laptop biznesowy |
| Seria laptopa: | Acer TravelMate |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Kod producenta: | NX.BD3EP.002 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
ACER
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
Intel Core 5 120U
LICZBA RDZENI
10
DYSK SSD [GB]
512
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Professional
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
60
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
RODZAJ LAPTOPA
Laptop biznesowy
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
1.27
KOLOR DOMINUJĄCY
Srebrny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
Acer TravelMate
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
53
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.3
RODZAJ PODŚWIETLENIA
LED
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 45% NTSC
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
Przesłona prywatności (Privacy Shutter)
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
65
WYSOKOŚĆ [cm]
1.96
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.