Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406GA-QD013W 14" OLED Ryzen AI 5 430 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Laptop ASUS z ekranem o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 5 430 o częstotliwości 2.0 - 4.5 GHz, pamięć RAM LPDDR5X o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna AMD Radeon Graphics. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.2 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 5 430 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.5 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.0 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 (SDR), 600 (HDR) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 70% mniej szkodliwego światła niebieskiego, 87% screen-to-body ratio, Certyfikat TÜV Rheinland, Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 16:10, Głębia koloru: 1.07 mld kolorów, Kontrast: 1000000:1, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, SGS Eye Care Display, Vesa Certified DisplayHDR True Black 600 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 TMDS1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB Type-C 4.0 Gen. 3 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 75 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 68 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 3.4A, 68W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge, Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 45 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 68 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM, Windows Hello |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dołączone oprogramowanie: | Adobe Creative Cloud (1 miesiąc), GoPro Premium+ (3 miesiące) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Technologia Smart Amplifier, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad z NumberPad |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa obudowa, Aluminiowa pokrywa, Aluminiowa pokrywa matrycy, Standard militarny MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 1.49 |
| Szerokość [cm]: | 31.24 |
| Głębokość [cm]: | 22.01 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | Asus VivoBook S |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | UM3406GA-QD013W |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat