NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop HP OmniBook 3 16-BY0032NWX 16" IPS R5-40 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Home
| AMD Ryzen 5 40 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5, 5500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP OmniBook 3 z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 1920 × 1200 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 40 o częstotliwości 2.8 - 4.3 GHz, pamięć RAM LPDDR5 o wielkości 8 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 256 GB. Karta graficzna AMD Radeon 610M. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen 5 40 |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 8 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.64 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 40 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 6MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.3 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.8 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 610M |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 8 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5500 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 8GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 256 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB, Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 41 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 45 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Zawiera metale i tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.47 |
| Szerokość [cm]: | 35.86 |
| Głębokość [cm]: | 25.18 |
| Waga [kg]: | 1.64 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook 3 |
| Wyposażenie: | Bateria |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
8
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
PROCESOR
AMD Ryzen 5 40
LICZBA RDZENI
4
DYSK SSD [GB]
256
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
1.64
KOLOR DOMINUJĄCY
Srebrny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
HP OmniBook 3
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
41
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD Radeon 610M
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.4
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
OBUDOWA I WYKONANIE
Zawiera metale i tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
Przesłona prywatności (Privacy Shutter)
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
45
WYSOKOŚĆ [cm]
1.47
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.