UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 169,00 zł
2 568,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 568,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
6 018,41 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 862,61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 7535U | |
| RAM: | 8GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 5-125U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 5 8540U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca WVA, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




