Laptop LENOVO Yoga C740-14IML 14" IPS i5-10210U 8GB RAM 256GB SSD Windows 10 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Laptop LENOVO LOQ 15ARP9 15.6" IPS 144Hz R5-7235HS 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home, Funkcje AI
Laptop LENOVO LOQ 15ARP9 15.6" IPS 144Hz R5-7235HS 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX3050 Windows 11 Home, Funkcje AI
Laptop LENOVO IdeaPad Slim 5 16AHP10 16" IPS R7-8845HS 24GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMały, sprytny, wydajny
Nieograniczone możliwości w terenie
Zabierz mnie ze sobą!
Dzięki swym zaskakującym możliwościom, laptop LENOVO Yoga C740 z pewnością sprawdzi się jako typowy sprzęt mobilny. Ów sprzęt wyróżnia się bowiem bardzo dużą możliwością obliczeniową! Czterordzeniowy procesor Intel Core i5-10210U, to platforma o wręcz ogromnym potencjale. W zależności od potrzeb użytkownika, może ona taktować z częstotliwością oscylującą w granicach 1.6 - 4.2 GHz. Warto też dodać, że pracę procesora wspiera też pamięć operacyjna o pojemności aż 8 GB. Czy można chcieć czegoś więcej?
Szybkość ma na imię Lenovo
Ekran, czyli oczy LENOVO
O efektywności pracy laptopa LENOVO Yoga C740 świadczy również charakter zainstalowanego w nim ekranu. Mowa tu oczywiście o typowej, 14 calowej matrycy o rozdzielczości aż 1920 x 1080 pikseli. Żeby było jasne: odświeża ona obraz z częstotliwością aż 60 Hz, dzięki czemu można z jej pomocą (w przerwach pomiędzy służbowymi obowiązkami) grać w szereg nawet bardzo wymagających graficznie gier. Mimo tak dopracowanego ekranu, pobór mocy laptopa jest relatywnie niewielki i pozwala on na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania akumulatora.