Monitor DAHUA LM27-P301A 27" 2560x1440px IPS
Kod: 1004850
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
75
Jasność ekranu [cd/m2]: 350
16:9
Wyświetla obrazy w rozdzielczości 2560x1440
Matryca kolorów IPS
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 27
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Monitor do pracy i rozrywki
Świetna jakość
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS obraz parametry rozdzielczość matryca jasność
Bogactwo kolorów
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS kolory pokrycie palety odwzorowanie
Płynny i niezakłócony obraz
Monitor DAHUA LM27-P301A przynosi też płynność obrazu, dzięki odświeżaniu 75 Hz i czasowi reakcji 5 ms. Ta kombinacja zapewnia gładkie przejścia i małe opóźnienia, idealne dla dynamicznych gier i filmów. Dodatkowo technologia adaptive-sync eliminuje efekt rozrywania ekranu, gwarantując ciągłość i stabilność obrazu w każdej sytuacji.
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS płynność odświeżanie czas reakcji synchronizacja
Funkcje dla lepszych wrażeń
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS funkcje dopasowanie PiP PbP
Ergonomia i komfort
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS regulacja ergonomia konstrukcja
Wszechstronne złącza
Odkryj łatwość połączenia dzięki wszechstronnym interfejsom, w tym portowi USB typu C mogącemu jednocześnie przesyłać dane, sygnał wideo oraz prąd o mocy do 65 W pozwalając ładować urządzenie np. laptopa. Oprócz tego do wykorzystania jest wejście DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 oraz wyjście audio, przez co możesz podłączyć komputer, konsole, a nawet zewnętrzne głośniki.
Monitor DAHUA LM27-P301A 27 2560x1440px IPS porty złącza podłączenie
Zawartość opakowania
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 75
Czas reakcji matrycy [ms]: 5
Jasność ekranu [cd/m2]: 350
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 92%DCI-P3: 98%NTSC: 102%sRGB: 100%
HDR: Nie
Czas reakcji matrycy [ms]: 5
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu: Nie
Kontrast statyczny: 1000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: LM27-P301A
Techniczne
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 45° (w lewo)45° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 75 x 75
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Dodatkowe informacje: PIP/PBPWbudowany system zarządzania kablami
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 25
Pobór mocy podczas pracy: 38 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.7
Wysokość (z podstawą) [cm]: 54.34
Głębokość [cm]: 5.72
Głębokość (z podstawą) [cm]: 19.43
Szerokość [cm]: 61.33
Waga [kg]: 5.98
Waga z opakowaniem [kg]: 8.84
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
Ulica i numer budynku: ul. Mokronoska 6
Kod pocztowy: 52-407
Miasto: Wrocław
Adres elektroniczny: sekretariat@incomgroup.pl
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Dahua
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    5 /5
    Design
    5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    Odwzorowanie kolorów
    Opcje regulacji
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Paweł 2 listopada 2025
    Potwierdzony zakup
    Monitor Dahua zakupiony 22 10 2025r 27 cali 4K
    Nie spodziewałem niczego wielkiego po tym monitorze, nieznana mi marka ,opinie słabe ale rzeczywistość okazała się inna : świetny wygląd regulacja kapitalne kolory dobra czerń szybkość reakcji nie smuży można zasilać z monitora telefony i smartfony (wyjście usb c do ładowania 65 W) konfiguracja prosta niska cena za takie cacko
    Czy ta opinia była pomocna?
    Joanna 26 maja 2025
    Polecam
    Wszystko sprawnie, paczka doręczona na czas, zero uszkodzeń, produkt zgodny z opisem.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.