Produkt archiwalny
Monitor DELL P2722HE 27" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Produkt archiwalny
Monitor DELL P2722HE 27" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDoskonały design i doskonałe parametry
Więcej ekranu
Monitor DELL P2722HE 27" 1920x1080px IPS odznacza się pięknym, prostym designem i naprawdę najlepszymi parametrami, tak abyś Ty miał komfort pracy.
Ergonomiczna konstrukcja i wąskie ramki monitora, dzięki czemu ekran jest w stanie pomieścić jeszcze więcej treści na ekranie.
Dodatkowo wysoka rozdzielczość zapewni Ci wyraźny obraz, zatem nawet wielogodzinna praca przed ekranem nie przemęczy Twojego wzroku.
Obraz bezpieczny dla Twoich oczu
Dzięki wbudowanej funkcji ComfortViewPlus masz pewność, że Twoje oczy będą chronione nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzenia. Technologia ta bowiem stale zmniejsza emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego, a jednocześnie umożliwia precyzyjne odwzorowanie kolorów.
Doskonałe odwzorowanie kolorów
Matryca IPS pozwoli Ci z kolei podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki 99% pokryciu palety sRGB standardowo uzyskasz niesamowite odwzorowanie kolorów.
Funkcjonalność i porządek na miejscu pracy
Opisywany monitor został wyposażony w ultracienką ramkę, małą podstawę oraz ulepszony, łatwy w obsłudze system rozmieszczania kabli.
Dodatkowo w monitorze Dell P2722HE masz możliwość przechylania, obracania w pionie i poziomie oraz regulacji wysokości — zapewni Ci to komfortowe korzystanie z niego nawet podczas długiej pracy.
Ponadto łatwy w obsłudze joystick umożliwi Ci wygodne poruszanie się po menu i dostosowywanie ustawień ekranu.
Szeroka kompatybilność wpływa na bezproblemową pracę
Za sprawą portu RJ45 i USB-C z możliwością zasilania mocą do 65 W uzyskasz wyjątkowe możliwości do wydajnej pracy. Port USB-C umożliwia bowiem podłączenie do monitora urządzeń różnych producentów. Pozwala Ci to również na oszczędność czasu, a także zachowanie porządku na biurku. Możesz bowiem bez problemu podłączyć monitor do wielu różnych urządzeń m.in. za pomocą portów HDMI, DisplayPort, DisplayPort (wyjściowy), USB-C, RJ45 i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.
Funkcja Dell Display Manager
Funkcja Easy Arrange pomoże Ci szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Możesz wybrać 1 z 38 gotowych układów i spersonalizować nawet 5 okien, co znacząco ułatwi Ci wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
Skróty klawiszowe pozwolą Ci na łatwe konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem, a co za tym idzie szybsze rozpoczęcie pracy. Co więcej, funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy oraz przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu monitora.
Co w opakowaniu?
Monitor DELL P2722HE 27" 1920x1080px IPS, kabel DP/DP, kabel USB-C/USB-A i dokumentacja.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | ComfortView PlusFiltr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | P2722HE |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 45° (w lewo)45° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilny z Kensington-lockMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Wbudowany HUB USB |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI - 1 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.Wyjście DisplayPort - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 17 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 17 kWh = 21.93 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 17.1 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.2 W (wyłączony), 0.3 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 53.41 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 19.01 |
| Szerokość [cm]: | 60.99 |
| Waga [kg]: | 4.92 |
| Waga z podstawą [kg]: | 7.14 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 9.62 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwaKabel DisplayPortKabel USB-CKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.