Produkt archiwalny
Monitor HP Omen 24.5" 1920x1080px 144Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5501/00 31.5" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
Produkt archiwalny
Monitor HP Omen 24.5" 1920x1080px 144Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Monitor OMEN 25
Zdobądź czołowe miejsce w klasyfikacji liderów i zdominuj dynamiczne walki, korzystając z wyświetlacza zapewniającego rewolucyjną przejrzystość obrazu. Poczuj prędkość, jaką zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz oraz technologia AMD FreeSync™ – odpowiedzialna za płynny i wyraźny obraz. Teraz możesz rozkoszować się każdym zwycięstwem bez utraty żadnych szczegółów.
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Uzyskaj płynną grę, ostrzejszy wygląd obiektów i wyraźniejsze szczegóły, korzystając z monitora do gier, który odświeża klatki 144 razy na sekundę – co stanowi wartość ponad dwukrotnie większą w stosunku do standardowych wyświetlaczy.
AMD FreeSync™
Ciesz się najnowszymi filmami akcji lub dynamicznymi grami wideo dzięki małym opóźnieniom wyświetlania pikseli i błyskawicznemu czasowi reakcji wyświetlacza.
Ekran Full HD/1080p
Ciesz się wyraźnym obrazem o doskonałej jakości zapewnianej przez ten niesamowity ekran FHD.
Panel TN
Ciesz się najnowszymi filmami akcji lub dynamicznymi grami wideo dzięki szybkiej pracy każdego z pikseli i błyskawicznemu czasowi reakcji panelu TN.
Rozbudowane porty
Opcje połączeń HDMI i DisplayPort™ zapewniają najnowsze połączenia cyfrowe, a koncentrator USB 3.0 pozwala podłączyć ulubione akcesoria bezpośrednio do monitora.
Dołączone gniazdo słuchawkowe
Wygodnie umieszczone w zasięgu ręki gniazdo słuchawkowe umożliwia łatwe podłączanie słuchawek, aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia.Dane techniczne
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, TN |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 24.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 62.2 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | TN |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncFreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.283 x 0.283 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast dynamiczny: | 10000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Omen 25 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 160 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Nie |
| Standard VESA [mm]: | Nie |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | HDCPWbudowany HUB USB |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 23 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 23 kWh = 29.67 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 23 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 34.62 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.79 |
| Głębokość [cm]: | 6.28 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 22.75 |
| Szerokość [cm]: | 56.9 |
| Waga [kg]: | 3.55 |
| Waga z podstawą [kg]: | 4.6 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.94 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USBKabel zasilającyPłyta z oprogramowaniemZasilacz |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.