Monitor IIYAMA ProLite XB2793QSU-B1 27" 2560×1440px IPS 1 ms [MPRT]
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., USB 2.0 - 2 szt.... |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, monitor ProLite XB2793QSU pomaga zachować koncentrację i efektywność przez cały dzień. Rozdzielczość QHD (2560 x 1440) na ekranie o przekątnej 27 cali zapewnia więcej miejsca do pracy, umożliwiając wyświetlanie dokumentów obok siebie, precyzyjną edycję lub jednoczesne otwieranie wielu aplikacji, a wszystko to w ostrym szczególe.Panel IPS zapewnia żywe kolory i stałą klarowność obrazu pod każdym kątem. Technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła zwiększają komfort dla oczu podczas długich sesji.Ultracienka ramka z czterech stron nadaje monitorowi czysty, nowoczesny wygląd i sprawia, że idealnie nadaje się on do konfiguracji z wieloma monitorami. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości, nachylenia, obrotu i obrotu w celu zapewnienia większego komfortu przez cały dzień. Wbudowane głośniki, dwuportowy hub USB, wejścia HDMI i DisplayPort oraz gniazdo słuchawkowe pomagają zmniejszyć bałagan na biurku. Dzięki rejestracji w programie EPEAT i zgodności z TCO model XB2793QSU łączy w sobie niezawodną wydajność z odpowiedzialnym zużyciem energii.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72%sRGB: 100% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncFreeSync™NVIDIA® G-SYNC® |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | XB2793QSU-B1 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 180° (w lewo)180° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | DDC/CIDDC2BFunkcja i-Style ColourHDCPKompatybilność z Mac OSXKompatybilny z Kensington-lockOSDWbudowany system zarządzania kablamiWygaszanie OSD |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 17 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 17 kWh = 21.93 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.2 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.75 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 22.45 |
| Szerokość [cm]: | 61.3 |
| Waga z podstawą [kg]: | 5.7 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.10 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwaInstrukcja obsługiKabel DisplayPortKabel HDMIKabel USBKabel zasilającyPłyta VESAPodstawa stopkiPodstawa ze śrubamiRamię monitoraSkrócona instrukcja obsługiŚrubokrętUchwyt na kable |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: