Monitor HP M27FQ 27" 2560x1440px IPS
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 1.4 - 2 szt. |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Usprawniony i bezproblemowy
Wielozadaniowy
Monitor HP M27FQ pozwoli Ci w wygodny i przyjemny sposób obejrzeć ulubiony film, zagrać w fascynującą grę, ale także popracować — wszystko dzięki temu, że urządzenie jest naprawdę wielofunkcyjne i nadaje się zarówno do biura, jak i domowego stanowiska komputerowego. Uniwersalny i piękny! Taki właśnie jest model M27FQ.
Najlepsze obrazy
A to wszystko za sprawą technologii QHD i rozdzielczości 2560 × 1440 px, która pozwoli Ci wyświetlać obraz przepełniony wyraźnymi szczegółami i nasyconymi kolorami.
Chroń swoje oczy!
Z opisywanym monitorem jest to naprawdę łatwe — posiada on bowiem wbudowaną technologię redukcji migotania, a także funkcję redukcji światła niebieskiego.
Ostrzej i wyraźniej
Właśnie w taki sposób prezentowany monitor wyświetla kolory. Odpowiada za to matryca IPS, która oddaje głębię kolorów niezależnie od tego, czy spoglądasz na nią od boku, czy na wprost. Dodatkowo szerokie kąty widzenia to prawdziwa gratka dla każdego fana filmowych seansów w domowym zaciszu.
Płynnie i bez zakłóceń
Zobacz i poczuj różnicę, jaką zapewnia płynny obraz i możliwość błyskawicznej reakcji podczas gry. Dzięki synchronizacji częstotliwości odświeżania z procesorem graficznym technologia AMD FreeSync sprawia, że opóźnienie wejściowe czy zacinanie lub przerywanie obrazu stają się tylko złymi wspomnieniami. Ciesz się niczym nieprzerwaną rozrywką! Opisywany sprzęt cechuje się odświeżaniem na poziomie 75 Hz, czas reakcji 5 ms — masz więc pewność, że wyświetlany obraz zawsze będzie perfekcyjny.
Bez szkody dla naszej planety
Monitor HP M27FQ został zaprojektowany z myślą o ekologii, z materiałów, które w 85% pochodzą z recyklingu oraz jest dostarczany w ekologicznym opakowaniu. Troska o środowisko połączona z dobrym wyglądem.
Co w opakowaniu?
Monitor HP M27FQ 27" 2560x1440px IPS, przewód HDMI/HDMI, przewód zasilający AC, zasilacz, przewód DP/DP i dokumentacja.
Zobacz więcej:
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast dynamiczny: | 10000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | M27FQ |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 25° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Nie |
| Standard VESA [mm]: | Nie |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Twardość ekranu 3H |
| Złącza: | DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 2 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 22 kWh = 28.38 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 22.3 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 35.71 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 43.81 |
| Głębokość [cm]: | 3.2 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 18.82 |
| Szerokość [cm]: | 60.9 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.2 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.80 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel zasilającyZasilacz |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ