Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS E-line 242E1GAJ 23.8" 1920x1080px 144Hz 1 ms [MPRT]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS E-line 242E1GAJ 23.8" 1920x1080px 144Hz 1 ms [MPRT]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWejdź na wyższy poziom
Wejdź na wyższy poziom gry z fantastycznym monitorem gamingowym PHILIPS 242E1GAJ. Dzięki obsłudze technologii AMD FreeSync, częstotliwości odświeżania 144 Hz oraz czasowi reakcji 4 ms wyświetlacz zapewni wyjątkową płynność obrazu, oraz wiele niezapomnianych wrażeń. Liczne funkcje dodatkowe pozwolą Ci dostosować ustawienia monitora do własnych potrzeb. Model 242E1GAJ z elegancką czarną obudową i funkcjonalną podstawą SmartStand prezentuje się znakomicie w każdym otoczeniu.
Fantastyczne parametry
Monitor został wyposażony w panel VA o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Dzięki zastosowaniu technologii wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie wyświetlacz oferuje żywe odwzorowanie barw, jasny obraz (350 cd/m2) oraz wysoki współczynnik kontrastu (3500:1). Szerokie kąty widzenia 178/178 stopni przekładają się z kolei na doskonałą ostrość i wyrazistość wyświetlanych treści, niezależnie od Twojego położenia względem ekranu.
Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu
Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz oraz czasowi reakcji 4 ms możesz cieszyć się płynną, stabilną rozgrywką, bez opóźnień, rozmycia czy rozrywania klatek.
Ustawienia dla graczy
Model PHILIPS 242E1GAJ został zaprojektowany z myślą o miłośnikach gier. Wyposażono go w szereg funkcji wspomagających prowadzenie różnego typu rozgrywek. Tryb FPS (First Person Shooting) sprawdzi się w klasycznych strzelankach pierwszoosobowych. Jego zadaniem jest poprawa wyrazistości ciemniejszych obszarów, dzięki czemu szybciej dostrzeżesz ukryte w mroku szanse i zagrożenia. Preferujesz gry wyścigowe?
Uruchom tryb Racing, który zapewni Ci żywą kolorystykę oraz maksymalne skrócenie czasu reakcji. Tryb RTS (Real Time Strategy) to z kolei odpowiedź na potrzeby fanów strategii czasu rzeczywistego. Wyposażony w funkcję SmartFrame, pozwala wyróżnić wybrane obszary na mapie oraz zmienić preferowane ustawienia rozmiaru i obrazu. Dzięki opcjom Gamer1 i Gamer2 dostosujesz ustawienia monitora do własnych, indywidualnych potrzeb.
Wyjątkowa płynność gry z AMD FreeSync Premium
Ciesz się płynną, nieprzerwaną rozgrywką dzięki AMD FreeSync Premium - niezawodnej technologii adaptacyjnej synchronizacji monitora i karty graficznej. Certyfikat Premium przyznawany jest wyświetlaczom zapewniającym częstotliwość odświeżania na poziomie co najmniej 120 Hz dla rozdzielczości 1080p oraz wsparcie dla technologii LFC pozwalającej utrzymać ciągłość odtwarzania w sytuacji, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania. Zapomnij o irytujących zacięciach animacji, opóźnieniu wyświetlania czy rozrywaniu i gubieniu klatek. Ciesz się doświadczeniem stabilnej, płynnej gry z modelem PHILIPS 242E1GAJ.
SmartContrast - jeszcze wyższa jakość obrazu
Dzięki nowoczesnej technologii PHILIPS SmartContrast jakość obrazów wyświetlanych na monitorze 242E1GAJ może być jeszcze wyższa. Funkcja ta umożliwia automatyczną analizę zawartości ekranu oraz dopasowanie kolorów i intensywności podświetlenia. Dynamiczna regulacja kontrastu zapewnia doskonałe odwzorowanie grafiki, niezależnie, czy wyświetlasz zdjęcia, oglądasz film, czy też grasz w ulubioną grę.
Pracujesz w edytorze tekstu lub przeglądasz najświeższe wiadomości w internecie? Ustaw tryb ekonomiczny, w którym opcje kontrastu i podświetlenia zostaną dostosowane do podstawowych zastosowań biurowych, zapewniając przy tym niższe zużycie energii.
W trosce o zdrowie i komfort Twoich oczu
Badania wykazały, że niebieskie światło emitowane przez ekrany typu LED może w dłuższej perspektywie czasu prowadzić do pogorszenia wzroku. Zmęczenie oczu, przesuszenie spojówek oraz problemy z zasypianiem to problemy typowe dla regularnej ekspozycji na krótkie promieniowanie niebieskie. W trosce o Twoje zdrowie firma PHILIPS wyposażyła monitor 242E1GAJ w tryb LowBlue, który zmniejsza szkodliwą emisję za pośrednictwem nowoczesnego, inteligentnego oprogramowania.
Flicker-free
Technologia Flicker-free pozwala z kolei zredukować migotanie ekranu odpowiadające za bóle głowy oraz wrażenie zmęczenia wzroku. Dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z monitora komfortowo, bez obaw o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.
Zadbaj o ergonomię pracy
Spędzając długie godziny przed monitorem, nie zapominaj o komforcie pracy. Dzięki podstawce PHILIPS SmartStand bez trudu dostosujesz ustawienia ekranu do typu wykonywanych działań oraz własnych preferencji. Konstrukcja typu Z umożliwi Ci błyskawiczne składanie oraz bezproblemową regulację wysokości i pochylenia wyświetlacza. Planujesz zawiesić monitor na ścianie? Nic prostszego! Mocowanie w standardzie VESA 100 x 100 mm pozwoli Ci na szybki montaż urządzenia na wybranej powierzchni pionowej.
Zestaw złącz
Monitor został wyposażony w złącze HDMI, DisplayPort oraz wyjście audio. Urządzenie posiada także dwa wbudowane głośniki o mocy 3 W.
Dane techniczne
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 23.8 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 60.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 96.1%sRGB: 125.9% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | Mega ∞ DCR |
| Kontrast statyczny: | 3500:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 242E1GAJ/01 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 3W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | EasyReadKompatybilny z Kensington-lockSmartContrastSmartImage |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 16.7 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 16.7 kWh = 21.54 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 14.83 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 32.5 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 41.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.3 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20.7 |
| Szerokość [cm]: | 54 |
| Waga [kg]: | 2.49 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.07 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.83 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.