Monitor LG UltraGear 27G850A-B 27" 3840x2160px IPS 240Hz 1 ms [GTG]
Kod: 2069663
Ekran: 27", 3840 x 2160px, Nano IPS
240 (4K), 480 (FHD)
1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 450
16:9
UltraGear™ 27", matryca UHD NANO IPS BLACK
Częstotliwość DUAL MODE 240/480Hz
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Pełna dominacja
Balans rozmiaru i szczegółów
Monitor LG UltraGear 27G850A-B Grafika promocyjna przedstawiająca postać w płaszczu uderzającą młotem w skałę, z napisami '27', '4K UHD' i '240Hz', przekątna, rozdzielczość, matryca, kontrast
Czerń, która robi różnicę
Dokładne barwy
Zauważ każdy ruch
Dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz przy jakości 4K oraz błyskawicznemu czasowi reakcji 1 ms (GtG), nawet wymagające gry akcji nie zaskoczą cię opóźnieniami. A gdy potrzebujesz jeszcze większej płynności, tryb Dual-Mode pozwala przełączyć się na 480 Hz w Full HD – to rozwiązanie wyraźnie przewyższające możliwości standardowych monitorów gamingowych.
Rozgrywka bez zakłóceń
Dźwięk, który przenosi do gry
Pełna kontrola
Przygotowany do gry
Stylowy i praktyczny
Minimalistyczna konstrukcja z trójstronnie bezramkowym ekranem i podstawą w kształcie litery L pozwala na zaoszczędzenie miejsca na biurku. Monitor oferuje pełną regulacjęwysokość do 110 mm, obrót na boki w zakresie 60° i nachylenie od 8° w dół do 15° w górę, a także obrót ekranu do pionu (pivot) – dzięki czemu dopasujesz go do swojego stanowiska, zarówno w rozgrywkach, jak i podczas pracy. Podświetlenie RGB w tylnej części ekranu dodaje natomiast stylowego akcentu do Twojego gamingowego setupu.
Dostępne porty
Złącze DisplayPort 2.1 wprowadza nowe możliwości, oferując płynność przy 240 Hz w rozdzielczości 4K bez potrzeby kompresji obrazu. Dodatkowo obecność dwóch portów HDMI 2.1 pozwala na podłączenie konsol i komputera, bez konieczności żonglowania kablami, a gniazdo USB-B umożliwia podłączenie monitora do komputera i korzystanie z aplikacji LG Switch.
Monitor LG UltraGear 27G850A-B
Zawartość opakowania
Dane techniczne
Dane podstawowe
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240 (4K), 480 (FHD)
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 450
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.4
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: Nano IPS
Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 99%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10VESA DisplayHDR 600
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-SyncFreeSync™ Premium ProNVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.1554 x 0.1554 mm
Kontrast statyczny: 2000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Tak
Model: 27G850A-B.AEU
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)8° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 30° (w lewo)30° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 110 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 26
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 58
Pobór mocy podczas pracy: 25.6 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.54
Wysokość (z podstawą) [cm]: 58.18
Głębokość [cm]: 6.81
Głębokość (z podstawą) [cm]: 24.91
Szerokość [cm]: 61.47
Waga [kg]: 5.2
Waga z podstawą [kg]: 9.4
Waga z opakowaniem [kg]: 12.30
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB-A - USB-BKabel zasilającyZasilacz
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.
Ulica i numer budynku: ul. Wołoska 22
Kod pocztowy: 02-675
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: kontakt@strefalg.pl
Dokumenty do pobrania
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    5 /5
    Design
    5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    Odwzorowanie kolorów
    Opcje regulacji
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Da 29 września 2025
    Potwierdzony zakup
    Mega polecam
    Czy ta opinia była pomocna?
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing