Monitor MSI Pro MP272 E14C 27" 1920x1080px IPS 144Hz 1 ms [MPRT]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | HDMI 2.0 - 1 szt., USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Biznesowy styl
Jakość w pracy i rozrywce
Elegancki monitor MSI Pro MP272 E14C o przekątnej 27 cali cechuje się konstrukcją pozbawioną ze wszystkich czterech stron ramek wokół ekranu. Wyświetlacz charakteryzuje się niewielką podstawą, łatwą obsługą oraz implementacją technologii EyesErgo, co wspiera komfort podczas codziennych zadań. Urządzenie oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz, dzięki czemu ruch na płaskim ekranie z podświetleniem LED jest płynniejszy niż w standardowych modelach 60 Hz.
Wyraziste kolory
Częstotliwość odświeżania 144 Hz daje duże możliwości podczas wielozadaniowości, generowania grafiki przez sztuczną inteligencję czy w trakcie rozgrywki. Matryca IPS wyświetla nawet 16,7 miliona kolorów, a czas reakcji wynosi 1 ms [MPRT]. Szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni w pionie i poziomie, pozwalają zachować prawidłowe barwy. Matowy ekran ma jasność do 300 cd/m2 oraz kontrast statyczny 1500:1. Odwzorowanie barw sRGB to 116%, Adobe RGB wynosi 83%, a DCI-P3 sięga 87%. Funkcja HDR Ready podnosi kontrast, a technologia FreeSync synchronizuje obraz.
Panel typu PerfectEdge
Obudowa typu PerfectEdge charakteryzuje się niemal brakiem ramek ze wszystkich czterech stron, przez co konstrukcja jest o 37,5% smuklejsza od standardowych paneli. Współczynnik proporcji powierzchni ekranu 16:9 do obudowy wynosi 92%, co redukuje czynniki rozpraszające uwagę. Taka budowa pomaga w stworzeniu jednolitej powierzchni wielkoformatowej w konfiguracjach wielomonitorowych.
Wbudowane głośniki
Dwa wbudowane głośniki o mocy 2 W każdy pozwalają na odtwarzanie dźwięków z plików audio i muzycznych bez potrzeby podłączania zewnętrznych zestawów grających. Rozwiązanie to sprawdza się podczas uczestniczenia w biznesowych konferencjach online, oglądania materiałów wideo czy w trakcie edycji projektów filmowych.
Ochrona Twoich oczu
Monitor do domu i biura MSI Pro MP272 E14C pomaga zachować koncentrację i ogranicza zmęczenie wzroku podczas wielogodzinnych sesji. Urządzenie wykorzystuje system Less Blue Light, czyli oparty na oprogramowaniu filtr światła niebieskiego, który chroni wzrok bez utraty szczegółów obrazu. Komfort poprawia też technologia Anti-flicker redukująca migotanie matrycy oraz specjalna warstwa antyodblaskowa, która eliminuje odbicia światła od powierzchni wyświetlacza.
Wygodna i czysta przestrzeń
W przedniej części podstawy monitora MSI Pro MP272 E14C znajduje się gniazdo na rysik MSI Pen, które służy również jako podstawka pod smartfon. Montaż oraz demontaż panelu na podstawie wykonuje się szybko i bez użycia narzędzi. Konstrukcja ma klips do zarządzania kablami, regulację pochylenia w zakresie od 5 stopni do przodu do 20 stopni do tyłu oraz gniazdo Kensington Lock.
Ukryj mini komputer
Konstrukcja podstawki została dostosowana do montażu komputerów typu mini-PC, co przekłada się na kompatybilność m.in. z urządzeniami z serii MSI Cubi. Umożliwia to zagospodarowanie wolnego miejsca i podnosi estetykę stanowiska pracy, tworząc uporządkowany zestaw komputerowy zintegrowany z tyłu obudowy monitora.
Obsługa MSI Power Link
Zgodność ze standardem montażowym VESA 100 x 100 mm pozwala na zawieszenie monitora na ścianie lub na opcjonalnym ramieniu MSI VESA Arm MT81, które nie wchodzi w skład zestawu. Dodatkowo funkcja MSI Power Link działa poprzez złącze HDMI z obsługą CEC i pozwala na uruchamianie kompatybilnego miniaturowego komputera MSI Cubi bezpośrednio za pomocą przycisku zasilania w monitorze.
Wszechstronne porty
Różnorodne opcje połączeń wspierają integrację z wieloma urządzeniami zewnętrznymi w pracy i podczas rozrywki. MSI Pro MP272 E14C wyposażono w port HDMI 2.0 obsługujący rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy odświeżaniu 144 Hz oraz funkcję HDMI-CEC dla konsol. Dostępny jest też port USB Typu-C z obsługą przesyłania obrazu DisplayPort i zasilaniem do 15 W, a także jedno wyjście słuchawkowe.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: monitor MSI Pro MP272 E14C, kabel HDMI - HDMI, kabel USB-C - USB-C, zasilacz, kabel zasilający oraz skróconą instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | Adobe RGB: 83%DCI-P3: 87%sRGB: 116% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR Ready |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | PRO MP272 E14C |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza: | HDMI 2.0 - 1 szt.USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 29 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 21 kWh = 27.09 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 35.55 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 45.31 |
| Głębokość [cm]: | 5.14 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20.68 |
| Szerokość [cm]: | 61.17 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.7 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.10 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel HDMIKabel USB-CKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługiZasilacz |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ