Monitor PHILIPS 27E1N5600HE 27" 2560x1440px IPS 1 ms [MPRT]
Kod: 464056
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
75
1 [MPRT], 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Monitor z kamerą internetową Windows Hello
Uproszczona współpraca
Monitor PHILIPS 27E1N5600HE - Monitor
Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C
Monitor PHILIPS 241V8L - USB-C
Technologia LED IPS
Monitor PHILIPS 241V8L - IPS
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitor PHILIPS 241V8L - Quad HD
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Monitor PHILIPS 241V8L - Wbudowane głośniki
Dostosowanie nachylenia, obrotu i wysokości zapewnia idealną pozycję oglądania
Monitor PHILIPS 241V8L - Compact Ergo
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Monitor PHILIPS 241V8L - LowBlue
Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Klawisz przełączania menu EasySelect
Monitor PHILIPS 241V8L - EasySelect
System prowadzenia przewodów ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy
Monitor PHILIPS 241V8L - Zarządzanie kablami
Kamera internetowa z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia
Ten monitor Philips jest wyposażony we wbudowaną kamerę internetową 5 MP, mikrofon z redukcją szumów i głośniki. To idealne rozwiązanie do pracy w domu i zdalnej współpracy. Kamera internetowa ma certyfikat Windows Hello. Wyposażona w zaawansowane czujniki dla funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello, która umożliwia wygodne logowanie do urządzeń z systemem Windows w czasie krótszym niż 2 sekundy. Fizyczny przełącznik kamery zapewnia dodatkową prywatność, gdy nie jest ona używana. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia i dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W zapewniają wyraźny dźwięk podczas komunikacji.
Monitor PHILIPS 241V8L - Kamera internetowa
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 75
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT]4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.6
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: NTSC: 102.02%sRGB: 114.18%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: Nie
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 1000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 27E1N5600HE
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 5W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 26.1
Pobór mocy podczas pracy: 29.6 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 37.9
Wysokość (z podstawą) [cm]: 39.4
Głębokość [cm]: 5.2
Głębokość (z podstawą) [cm]: 21.2
Szerokość [cm]: 61.4
Waga [kg]: 4.7
Waga z podstawą [kg]: 6.57
Waga z opakowaniem [kg]: 10.65
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel USB-C - C/A YKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.