Monitor PHILIPS 27M2N5500 27" 2560x1440px IPS 180Hz 0.5 ms [MPRT]
Kod: 2017155
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
180
0.5 [MPRT], 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 350 (SDR), 450 (HDR)
Czas reakcji: 0.5 ms, częstotliwość: 180 Hz
Monitor dla graczy
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
w sklepie
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Monitor PHILIPS 27M2N5500 z ekranem o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Częstotliwość odświeżania obrazu to 180 Hz, a liczba wyświetlanych kolorów wynosi 1.07 mld.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 180
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.5 [MPRT]1 [GTG]
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: E
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 106%DCI-P3: 93.5%NTSC: 108%sRGB: 125%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR 400
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™NVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast statyczny: 1200:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 27M2N5500
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 30° (w lewo)30° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 21
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 52
Pobór mocy podczas pracy: 29.8 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.8
Wysokość (z podstawą) [cm]: 51.9
Głębokość [cm]: 6
Głębokość (z podstawą) [cm]: 26.1
Szerokość [cm]: 61.4
Waga [kg]: 3.86
Waga z podstawą [kg]: 5.68
Waga z opakowaniem [kg]: 9.32
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi
Kolor obudowy: Ciemnoszary
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    13 opinii 11 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    5 /5
    Design
    4.8 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    4.5 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4.8 /5
    Opcje regulacji
    4.5 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Radosław 14 września 2025
    Potwierdzony zakup
    Doskonały
    Czy ta opinia była pomocna?
    Robert 18 marca 2026
    Monitor Philips
    Naprawdę rewelacyjny ,służy aż milo ,polecam!
    Czy ta opinia była pomocna?
    Piotrek 3 października 2025
    dobrze że nie przyjechał używany jak ten poprzedni od was.
    zgodnie z opisem.
    Andrzej 17 lutego 2026
    opinia po kilku dniach używania
    Kamil 8 lutego 2025
    Genialny monitor w świetnej cenie.
    RAUL 22 czerwca 2025
    Monitor PHILIPS 27M2N5500 27" 2560x1440px IPS 180Hz 0.5 ms
    Piotr 13 listopada 2024
    Dobry monitor
    Obraz bardzo dobry, szczegółowy, odświeżanie 180Hz robi robotę, HDR400 jako standard kolorów odwzorowuje barwy takie jakie są. Monitor przychodzi skalibrowany.
    GRZEGORZ 22 czerwca 2025
    Świetny monitor
    Mike 22 marca 2025
    Świetny obraz , ale podstawa....
    MiMa 21 marca 2025
    Monitor dobry, ale...
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing